Szelma

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Szelma

przez szelma 29 maja 2009, 16:28
Witam wszystkich....SZczerze mówiąc szukam jakiegokolwiek wsparcia...2 dni temu wyszłam z Instytutu Psychiatrii i neurologgi(niestety nie z oddziału kliniki nerwic,bo nie było miejsc).Teraz czekam na konsultacje do grupy terapeutycznej...boję się okropnie,mam wrażenie,że pobyt w psychiatryku jeszcze bardziej mnie zdołował,choć przynajmniej dobrali mi leki...pozdrawiam wszystkicch

Re: cześć

przez krysiunia 29 maja 2009, 17:29
hej... a co ci wogole jest dokładnie? i czy twoj lekarz cie skierował? ja mam zaburzenia -lekowo-depresyjne i byłam w klinicE, poniewaz lekarka nie mogła dobrac mi lekow ...i chciAła mi zrobic wszystkie badania a przedewszystkim eeg głowy i wszystko wyszło wporzadku lezałam prawie 2 tyg, i powiem ci ze nie było tak zle poznałam wielu ciekawych ludzi podobnymi problemami ,wyciszyłam sie troche ,,,ale nie na długo w sumie po powrocie to samo..tz.. Zycie... i dalesza walka z ta choroba... :smile: ale mylse ze toba bedzie lepiej wyjedziesz z tego!! Tego ci zycze!!! ....pozdrwiam
krysiunia

Re: cześć

przez szelma 29 maja 2009, 18:18
jestem "specyficznym"przypadkiem...Ogólnie cierpie na schizofrenie paranoidalną.Ale poza atakami choroby towarzysy mi depresja,jakby nie związana z chorobą.Ja leżałam na f6 2 miesiące i nic mi to nie daje...boje się żyć..boje się nawrotów choroby.Mam 29 lat dziecko,męza..chcę żyć normalnie a strach przed nawrotami schizofrenii,powoduje,że wpadam w depresję,nerwicę i czas remisjii jest bardzi krótki..Nie wiem,teraz dobrali mi inne leki i może będzie lepiej./tyle tylko,że muszę chodzić na terapię dla osób z nerwicą,a mam schizofrenie...to wszystko jest jakieś absurdalne...Załamka:(

[Dodane po edycji:]

a zapomniałam dodać,że był to mój 5 pobyt w instytucie...za każdym razem mam nadzieje ,że ostatni:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Szelma

przez Ridllic 30 maja 2009, 03:33
szelma, witaj czuj się jak u siebie ;)
Ridllic

przez shadow_no 30 maja 2009, 17:27
szelma, witam.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez krysiunia 31 maja 2009, 20:15
:( boze ja myslłam ze ja jestm pokrzywdzona ze mam nerwice !!! ale twoj przypadek jest naprawde trudny , bardzo ci wspołczuje..... :lol: i myśle ze kiedys bedzie lepiej i zapomnisz o tej chorobie i bedziesz mogła normalnie zyc...mysle ze dobrze dobrane leki i dobra psychoterapia pomoga ci w tym :P zycze ci tego z całego serca...pozdrawiam :D
krysiunia

Sortuj wg