BŁAGAM O POMOC !!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: BŁAGAM O POMOC !!!

przez agusiaww 12 cze 2009, 13:33
Nadmierny stres, który moze ale nie musi sie przeksztalcic w nerwice/depresje. Na poczatek spróbuj technik relaksacyjnycj, zwieksz spozywanie magnezu, spróbuj sie wyciszac, chodz na dlugie spacery. Jak nie pomoze idz do psychiatry.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Re: BŁAGAM O POMOC !!!

przez Łukasz1988 01 lip 2009, 23:11
Podajcie mi namiary na jakiegos dobrego i sprawdzonego psychiatre w Warszawie lub w Radomiu ktory moze mi pomoc i nie zedrze ze mnie duzo kasy bo jej poprostu nie mam. Jezeli da jakos rade przez NFZ to swietnie a jezeli nie to postaram sie znalezc kase. Tylko prosze was o pomoc. Nie znam nikogo kto ma podobny problem a sam nie chce szukac psychiatry w ciemno. dziekuje z gory

[Dodane po edycji:]

Byłem dzisiaj po raz pierwszy u psychiatry, przedstawiłem mu mój problem i po ok. 30 minutowej rozmowie przepisał mi "Cital"
Wiecie cos na temat dzialania tego leku, skutkach ubocznych itd. Jeśli ktos z was bierze "cital" i chciałby sie podzielic informacjami dotyczacymi wlasnie tego leku to bede bardzo wdzieczny.

Sortuj wg