Dzien dobry.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Dzien dobry.

przez Margola 08 maja 2009, 11:28
Witajcie. Na imie mi Malgorzata. Mieszkam na Slasku, dopiero od poltora roku. Jestem dziennikarzem prasowym. Na depresje lecze sie od 5 lat. Dzisiaj rozpoczelam zazywanie nowego leku - edronaxu. Szukajac jakichs informacji na jego temat, natrafilam na to forum. I poczulam sie jak w domu. :) Bardzo brakuje mi moich bliskich, ktorzy zostali w moim rodzinnym miescie, nie czuje sie tu dobrze. Mam nadzieje, ze na forum odnajde "pokrewne dusze". I wsparcie, ktore jest mi piekielnie potrzebne.

Pozdrawiam cieplutko.

Re: Dzien dobry.

przez linka 08 maja 2009, 11:33
Witamy cię serdecznie, mam nadzieję, ze znajdziesz tu pomoc i wsparcie którego ci brakuje :smile:
Tu masz temat o Edronaxie :
edronax-t7395.html?hilit=reboksetyna
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Margola 08 maja 2009, 12:41
Dziekuje, juz czytalam. :smile:

Urodzilam sie w Tomaszowie Mazowieckim. ;)

Pozdr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 08 maja 2009, 12:53
Heh zbiegi okoliczności :D
To miło, ze jesteśmy z tego samego miasta, a ja jeszcze studjuję dziennikarstwo ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Donkey 08 maja 2009, 13:00
Cześć!

przez Margola 08 maja 2009, 13:08
linka656 napisał(a):Heh zbiegi okoliczności :D
To miło, ze jesteśmy z tego samego miasta, a ja jeszcze studjuję dziennikarstwo ;)

Nie pochodze z Tomaszowa niestety, tam sie tylko urodzilam. Ale kazde wakacje i ferie spedzalam u babci i dziadka w Inowłodzu. :) Uwielbialam to miejsce! Zreszta nadal zdarza mi sie jezdzic tam po wspomnienia. :D Cale zycie mieszkalam w Kielcach, jestem scyzorykiem. 8) Poltora roku temu moja redakcja przeniosla mnie do Katowic, gazeta dla ktorej pracuje ma tu swoj oddzial. W oddziale pracuje mi sie znacznie lzej niz jako samotny korespondent. Ale brakuje mi bliskosci jaka sie czuje wsrod znajomych. Moze tu ją odnajde. :smile:

Czesc Donkey. :smile:

przez Donkey 08 maja 2009, 13:12
Kurcze fajną masz pracę- kiedyś też zastanawiałam się nad tym aczkolwiek staneło na Awf- dużo sportu, wyjazdy , ciekawi ludzie - i tak faktycznie jets tylko to choróbsko wszystko potrafi zniszczyć - z wielu rzeczy rezygnuje, ale wierze że bedzię dobrze!

przez linka 08 maja 2009, 13:22
Margola, Inowłódź lubie bardzo :mrgreen: macie tam pyszne rybki.
Przyjaciel forum

przez Margola 08 maja 2009, 13:28
Donkey napisał(a):Kurcze fajną masz pracę- kiedyś też zastanawiałam się nad tym aczkolwiek staneło na Awf- dużo sportu, wyjazdy , ciekawi ludzie - i tak faktycznie jets tylko to choróbsko wszystko potrafi zniszczyć - z wielu rzeczy rezygnuje, ale wierze że bedzię dobrze!

Praca fajna, ale to ona pogorszyla moj stan. Radzilam sobie dobrze, dopoki nie rozpoczely sie codzienne kontakty z ludzka tragedia. To niestety poglebilo depresje, doprowadzilo do tego, ze przestalam radzic sobie sama. Zaczelam palic...blee. :roll: Jedyny dobry akcent to kontakt z ludzmi i nienormowany czas pracy - nie cierpie byc "uwiazana". :smile:

[Dodane po edycji:]

linka656 napisał(a):Margola, Inowłódź lubie bardzo :mrgreen: macie tam pyszne rybki.

Hehehehe, kiedys ten bar prowadzila moja ciocia. :lol: Teraz nalezy juz do kogos innego. W Pilicy zostawilam kawal mojego zycia, jak uczylam sie plywac. :P

przez shadow_no 09 maja 2009, 18:23
Margola, witam na forum,
czuj się jak u siebie. :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg