Witam ponownie!!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam ponownie!!!

przez katie124 24 kwi 2009, 18:22
Znowu zawitałam na to forum, bo znowu nerwica do mnie wraca :/ Dokładnie rok temu też tu byłam, ale z większym lękiem na wyzdrowienie, a jednak dałam radę i pokonałam na jakiś czas tą nerwicę. Niestety z własnej głupoty znowu mnie atakuje, ponieważ jak już było dobrze to zaprzestałam wizyt u psychologa i ćwiczeń oddechowych, które mnie z moich ataków wyleczyły. I teraz znowu to samo, tylko z nieco innymi objawami: uczuciem słabości,że zaraz padnę, bólem głowy, lękiem przed wyjściem z domu, ma to ktoś??? ( chyba pytanie retoryczne) Wiem jednak teraz, że wyjdę z tego, chociaż łatwo nie będzie, bo wiem co muszę zrobić, bez żadnych leków, skoro dałam radę wtedy, to dlaczego teraz nie miałabym dać rady?!!!! Chciałabym każdego ostrzec, żeby nie rezygnował z terapii, nawet gdy widzi wyraźną poprawę, aż do zupełnego wyleczenia. Pozdrawiam wszystkich serdecznie:)

Re: Witam ponownie!!!

przez scrat 25 kwi 2009, 07:19
No hej katie.
Napiszesz cos wiecej o tych cwiczeniach oddechowych? Pomagaly ci a teraz juz nie pomagaja?
Przyjaciel forum

Re: Witam ponownie!!!

przez katie124 25 kwi 2009, 18:33
Pomogły mi, ale przestałam je robić jak już było ok i w tym tkwi mój błąd, bo stres znów się tak nawarstwił, że nerwica uderzyła ponownie. Nie powinnam z nich nigdy rezygnować. Jak je robić? Położyć się i zrelaksować, wypuścić powietrze z płuc, a następnie nosem wciągnąć powietrze i w tym momencie pomyśleć, że wciągasz spokój, a następnie powietrze wydmuchać ustami i pomyśleć, że wydychasz napięcie.I tak 10 razy, to trwa okolo 2 minut. I tak najmniej 3 razy dziennie, po okolo miesiącu, dwóch jest wyraźna poprawa, bo organizm w ten sposób odreagowuje nagromadzony stres.Polecam, ja wyszłam tamtym razem na tej zasadzie z moich ataków i bez brania leków:) Tym razem też wyjdę i nie przestanę robić tych oddechów.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg