Żeby nie było, że wychowana dobrze nie jestem :P

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Żeby nie było, że wychowana dobrze nie jestem :P

przez Ściana 19 kwi 2009, 15:05
Witam serdecznie ;)
Wirtualny świat zowie mnie Ściana. Jestem sobie lekko dziwnawą osóbką, która uwielbia lenistwo, papierosy i snikersy. Czasem muzykę - nieco jęczącą, trochę skwierczącą.. na pewno też spokojną i z pewnością o pogodnych, optymistycznych treściach ( Staind, A Perfect Circle, Flaw i temu podobne rzeczy ;) )
Studiuję i od wielu już lat podejmuję jakieś małopłatne robótki co by się nie wzbogacić za szybko ( lubię być mentalnie oryginalna ^^ ).
Tematyka depresji nie jest mi obca, choć nie jest to coś co lubię uprawiać na co dzień. Czytuję, słuchuję i rozmuwuję sobie z ludźmi na takie temaciki. Jestem ciekawskim dzieckiem i uwielbiam poznawać różne sposoby myślenia, podchodzenia do różnorakich spraw.
Doświadczenie z depresją mam. W takim domu się wychowałam, z takimi ludźmi obcowałam, takim choróbstwem mnie zarazili.
Z nerwicą kontaktów za dużych nie miałam. I pewnie dlatego zawitałam na owe forum, by się czegoś dowiedzieć. Praktyka, nie książki ;)

Jako, że mam skłonności do rozgadywania się ugryzę się w palca i już nic nie napiszę w tym poście.
W sumie to chciałam tylko napisać : Witajcie :D

Re: Żeby nie było, że wychowana dobrze nie jestem :P

przez scrat 19 kwi 2009, 15:10
Witaj na forum :)
Przyjaciel forum

Sortuj wg