Dzieńdobry i dobrywieczór :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Dzieńdobry i dobrywieczór :)

przez Nez 13 kwi 2009, 03:42
Witam, wolę przedstawiać się jako Nez. Mam 23 lata i pochodzę z małopolski. Właściwie jestem
po leczeniu ale chciałbym poznać i jakoś wspomóc swoim doświadczeniem tych którym choroba dopiero daje się we znaki. Byłem uzależniony od wielu narkotyków które to doprowadziły mój umysł w stan chorobowy. Miałem jednak szczęście choć byłem głupcem bowiem podczas leczenie lekami nadal przyjmowałem różnego rodzaju używki. Od roku i 4 miesięcy moim jedynym uzależnieniem jest piwo co jakiś czas i papierosy. Trzy tygodnie temu skończyłem przyjmować leki. I mam właściwie jedno spostrzeżenie - najważniejsze to działać. Obrać cel i próbować. Mi trochę brakuje samodyscypliny w ukończeniu tego co zaczynam ale wiem że i to przyjdzie z czasem. Pozdrawiam wszystkich i życzę przyjemnego lania wody oraz dobrej ku temu pogody :)
Nez

Re: Dzieńdobry i dobrywieczór :)

przez ALEKS*OLO 13 kwi 2009, 09:43
Nez, Witamy Cie serdecznie :))
Mam nadzieje, że wspomozesz nas swoimi doświadczeniami i podzielisz sie swoja recepta na wyzdrowienie :)
Czuj sie jak u siebie! ;)
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Re: Dzieńdobry i dobrywieczór :)

przez moniczka81 13 kwi 2009, 09:51
nez witaj:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg