Chyba już wiem ...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Chyba już wiem ...

przez mała01 25 lut 2009, 16:42
Witam wszystkich forumowiczów, bardzo ciepło. Krążę tutaj od ppewnego momentu. Wreszcie odważyłam się napisać kilka słów, chociaż nie wiem czy składnie mi to wyjdzie. Wszak jestem i tak do niczego! Od kiedy tylko pamiętam, moje życie to pasmo raczej niepowodzeń i brak swojego miejsca, stałości, nadwrażliwość emocjonalna, bardzo surowe traktowanie siebie, pobłażanie i wyrozumienie w stosunku do innych, duże pokłady empatii. Jako nastolatka - eksperymenty z alkoholem, życie na granicy, wyprowadzka z domu, później powrót, próba samobójcza. To cud, że spadłam jakoś na cztery łapy. Wierzę w swojego Anioła Stróża. Siłę, która mi pomaga. Skończyłam studia, podjęłam pracę, poznałam męża, mam dziecko. Nigdzie jednak nie mogę spokojnie pracować, prędzej czy później zdarzy się coś i odchodzę. kończę studia podyplomowe, dzięki którym poznałam te magiczną tajemnicę, brzemię, które jest mi przypisane - DDA !!!! Teraz już wiem. Niedawno byłam u psychiatry. Ha, ha, ha... dostałam alprox. Czy ja wiem... Mimo swej wiedzy: przekonania, myśli automatyczne, sytuacja , emocje, konfrontowanie wyobrażenia z rzeczywistością, nie umiem sobie pomóc.
Boję się również iść do psychologa, bo pewnie pomyśli, że jestem kretynką, która sama nie wie, czego chce. Za kilka miesięcy rezygnuję z kolejnej pracy... :cry:
Czytam o dr Stelmaszczyku... Ale jest to trochę kasiory. Czy ktoś może mi coś poradzić...??

Re: Chyba już wiem ...

przez Victorek 25 lut 2009, 17:05
mała01, Witaj:)
Przede wszystkim piszesz, że czytałaś o dr. Stelmaszczyku czyli to oznacza, że jestes z Łodzi tak? bo ja tak :)
Powiem ci, że to dobry doktor, w początkowym okresie postawił mnie trochę na nogi, lekami, z tym, że nie bardzo chciał ze mną zacząć terapię, sam nie wiem czemu :) bo z innymi prowadził :) i dlatego wybrałem się do innego lekarza. Ale wile Stelmaszczyk pomógł, szczególnie w sprawach o których piszesz, tak słyszałem przynajmniej.
Jeszcze jedną doktorową jaką moge polecić to Dr. Rabe Jabłońska tez z Łodzi, bardzo szybko mi wyłatwiła terapię w NFZ czekałem ze dwa tygodnie i teraz co tydzień zaczynam chodzić, bardzo ona poważnie podchodzi do wszystkiego,, zawsze można do niej zadzwonić itp :).
pozdrwawiam cię gorąco :)
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez mała01 25 lut 2009, 19:30
Victorek, dziękuję serdecznie :smile: To będzie mój pierwszy raz ;) , dlatego takie to dla mnie ważne. Chcę mieć pewność, że potraktują mnie poważnie, bo inaczej zacznę wierzyć tym wszystkim, którzy we mnie nie wierzą.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LucidMan 25 lut 2009, 20:33
Witaj na forum

Pozdrawiam 8)
Lucid life

Sortuj wg