bekanie powietrzem

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

bekanie powietrzem

przez wiolunia 23 lut 2009, 22:26
sluchajcie czy ktos moze mi pomoc mam silne bekania powietrzem od samero rana az do nocy boli mnie juz serce i gardlo od tego trwa to juz dwa miesiace a lekarze nie wiedza od czego mam tez silna nerwice wrzody i bakterie helikobater napiszcie wiola

Re: bekanie powietrzem

przez LucidMan 23 lut 2009, 23:37
Witaj na forum

Bekanie powietrzem czy czkawka? Jeśli masz nerwice, to prawdopodobnie to są objawy nerwicy. Innej choroby na tym forum Ci nie rozpoznamy :smile:

Pozdrawiam 8)
Ostatnio edytowano 26 lut 2009, 03:02 przez scrat, łącznie edytowano 1 raz
Powód: double
Lucid life

przez Ridllic 27 lut 2009, 16:57
Nie no coraz powazniej sie zastanawiam czy sobie jaja robicie co ma "bekanie powietrzem" do nerwicy depresji itp to już kolejna ciekawa jak ,że śmieszna przypadłość którą wiążecie z nerwica :mrgreen: powiem jedno ludzie przemyślcie sobie na chłodny rozum :) pewnie sie troszkę uśmiechniecie ja osobiście sie uśmiechnąłem :mrgreen:
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sebcio 27 lut 2009, 17:10
W sumie mniej grozny objaw niz pierdzenie, mi sie kiedys zdazalo pierdziec wkolko
sebcio

przez LucidMan 27 lut 2009, 17:41
W sumie mniej grozny objaw niz pierdzenie, mi sie kiedys zdazalo pierdziec wkolko

Masz Ci los :D :D :D
Lucid life

przez ALEKS*OLO 27 lut 2009, 18:49
sebcio napisał(a):W sumie mniej grozny objaw niz pierdzenie, mi sie kiedys zdazalo pierdziec wkolko

o loool XDDD

a powaznie to Rid ma racje przestanmy sobie wymyslac coraz debilniejsze formy ujawniania sie nerwicy bo jeszcze troche a odruch oddychania bedzie zagrazal naszemu zyciu lub zdrowiu ;/
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Sortuj wg