witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam

przez weronia_113 08 lut 2009, 13:04
hej jestem nowa na forum... cierpie na nerwice lekową.........bardzobym chciała cieszyc sie zyciem ale nie potrafie ..." ONA" mnie wyniszcza...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: witam

przez LucidMan 08 lut 2009, 15:15
Hej witaj

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość :)
Możesz się cieszyć życiem cierpiąc na nerwicę lękową :)

Mam nadzieję, że w jakiś sposób działasz w kierunku wyleczenia się

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez weronia_113 08 lut 2009, 15:46
Wiem ...czytam wasze wypowiedzi ale.... no własnie przychodzi taki moment że masz juz dośc , nie masz na to wszystko sił!!!! ja leczę nerwice sie od 3 lat z przerwami a mam ja chyba od zawsze..najgorsze jak dochodza do tego stany depresyjne ...wtedy jest juz lipa!!!!! brak sił na cokolwiek
Od listopada biore xanax i efektin 75-150 obecnie ...Raz jest dobrze a raz zle ...tzw. ''falowanie''
Było ok i znów ciagły niepokuj , szarpia mnie , gniecie w klacie!!!!!!!!!!!!!! nie mam sił tak dalej żyć!!!!!!!!!!!!!
Kompletkie jestem zagubiona w tym wszystkim....nie wiem jak sie z ''nią '' oswoić czy ''zaprzyjaznić "he
Na psychoterapi byłam raz i było fatalnie!!!!!!! Taka roztrzęsiona wyszłam a w głowie miałam metlik Masakra!!!!!
mam nadzieje ze tu znajde sposoby jak sobie radzić z tą p....a chorobą pozdrawiam ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LucidMan 08 lut 2009, 16:03
Na psychoterapi byłam raz i było fatalnie!!!!!!!

Cóż..
Mogę jedynie zaproponować przeczytanie książki: Marie Cardinal - "To trzeba wyrazić..".

Powodzenia 8)
Lucid life

przez weronia_113 08 lut 2009, 17:19
Dzieki moze skorzystam ...ale narazie nie potrafie sie na niczym skupic ...nie moge znalesc sobie miejsca a co dopiera siaśc i przeczytac książkę ........
pozdrawiam!!!!!!!

Sortuj wg