Skocz do zawartości
Nerwica.com

hej


ajrin

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

mam 22 lata , i od tamtego roku słabo radzę sobie sama ze sobą..

postanowiłam trochę podzielic się z Wami swoimi zmartwieniami, w grupie zawsze łatwiej ;)

psycholog mi nie pomogł, więc moze wsparcie ludzi któzy wiedzą co przeżywam coś pomoże .

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo zrobil mi test (500pytan-musialam zaznaczac tak lub nie) i stwierdzil że ejstem normalna, bo jęczałam że jestem chora psychicznie i cos jest ze mna nie tak jak byc powinno, i przepisał paromerck, ktorego nie moglam brac, nie biore zandych psychotropow bo nie moge po nich normalnie funkcjonowac niestety,

mam zamiar udac sie na terapię prywatnie..mam nadzieje ze za pieniadze podejscie do pacjenta bedzie inne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo zrobil mi test (500pytan-musialam zaznaczac tak lub nie) i stwierdzil że ejstem normalna

Nigdy nie mogłem się przekonać do tych testów. Jak dla mnie wariant A/B (tak, lub nie) w większości przypadków jest niewystarczający. Bardzo często odpowiedź należałoby umiejscowić gdzieś po środku... Korzystamy więc wyłącznie z dostępnych opcji i później wychodzą nam jakieś dziwne historie. Trudno jednoznacznie określić na ile wynik takiego testu jest miarodajny :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar udac sie na terapię prywatnie..mam nadzieje ze za pieniadze podejscie do pacjenta bedzie inne.

Świetna decyzja !!

Ja też przeszedłem jakiś test na początku psychoterapii, ale nigdy nie dowiedziałem się o jego wyniku ;)

Widocznie mnie to do niczego nie potrzebne.

 

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×