hej

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

hej

przez ajrin 06 lut 2009, 22:10
witajcie,
mam 22 lata , i od tamtego roku słabo radzę sobie sama ze sobą..
postanowiłam trochę podzielic się z Wami swoimi zmartwieniami, w grupie zawsze łatwiej ;)
psycholog mi nie pomogł, więc moze wsparcie ludzi któzy wiedzą co przeżywam coś pomoże .
:)

Re: hej

przez LucidMan 06 lut 2009, 23:36
Witaj
Dlaczego Ci nie pomógł?

Pozdrawiam
Lucid life

przez ajrin 07 lut 2009, 00:50
bo zrobil mi test (500pytan-musialam zaznaczac tak lub nie) i stwierdzil że ejstem normalna, bo jęczałam że jestem chora psychicznie i cos jest ze mna nie tak jak byc powinno, i przepisał paromerck, ktorego nie moglam brac, nie biore zandych psychotropow bo nie moge po nich normalnie funkcjonowac niestety,
mam zamiar udac sie na terapię prywatnie..mam nadzieje ze za pieniadze podejscie do pacjenta bedzie inne. ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 08 lut 2009, 09:35
ajrin, witaj na forum ;)
Ridllic

przez Alienated 08 lut 2009, 11:00
bo zrobil mi test (500pytan-musialam zaznaczac tak lub nie) i stwierdzil że ejstem normalna

Nigdy nie mogłem się przekonać do tych testów. Jak dla mnie wariant A/B (tak, lub nie) w większości przypadków jest niewystarczający. Bardzo często odpowiedź należałoby umiejscowić gdzieś po środku... Korzystamy więc wyłącznie z dostępnych opcji i później wychodzą nam jakieś dziwne historie. Trudno jednoznacznie określić na ile wynik takiego testu jest miarodajny :? .
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez LucidMan 08 lut 2009, 11:21
mam zamiar udac sie na terapię prywatnie..mam nadzieje ze za pieniadze podejscie do pacjenta bedzie inne.

Świetna decyzja !!
Ja też przeszedłem jakiś test na początku psychoterapii, ale nigdy nie dowiedziałem się o jego wyniku ;)
Widocznie mnie to do niczego nie potrzebne.

Pozdrawiam 8)
Lucid life

Sortuj wg