hej wszystkim

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

hej wszystkim

przez Princessa 02 lut 2009, 23:49
Czuje sie znowu sie pogoryszła na nerwcica..dlatego pisze..Teraz mam inne objawy, chyba dlatego ze jestem po wylewie..Czegoś innego sie teraz boje......
Otulmy chmury marzeń... i z podniesioną głową lećmy ku słońcu...:)

Re: hej wszystkim

przez LucidMan 03 lut 2009, 01:14
Princessa, nieco z pesymistycznym nastrojem się z nami przywitałaś. Życzę Ci, abyś odnalazła tu siły do walki z nerwicą i wszystkimi Twoimi lękami :smile:

Pozdrawiam 8)
Lucid life

Re: hej wszystkim

przez Princessa 03 lut 2009, 17:39
Bo akurat zle sie czuje..od kilku dni..mam zawroty glowy, nudnosci i bole glowy..do tego przychodza pesymistyczne mysli i zaczyna sie depresja..Kloce sie z mezem,zarzucam mu ze mnie nie rozumie..itd...
Mam pytanie..czy mial ktos z was takie dretwinie reki..tzn..mnie pierw chwyta dlon, wtedy nie umiem ruszac np.3 palcami, nie czuje reki..potem idzie to w gore, na szyje, na glowe..a potem schodzi na doł, do nogi i prawie zawsze wychodzi stopa..to jest strasznie..boje sie za kazdym razem to juz mi tak zostanie..Ale byłam w szpitalu w niemczech..akurat wtedy mi sie to wydarzylo na odwiedzinach..pojechalam do szpitala, tam zrobili mi wszystkie badania..renonas, TK i EEG i stwierdzili ze to nerwy..Ale boje sie..Tak strasznie sie boje jak znowu sie zle czuje;(
Otulmy chmury marzeń... i z podniesioną głową lećmy ku słońcu...:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg