Cześć!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć!

przez Natalia89 01 lut 2009, 13:59
Nazywam się Natalia. Mam rocznikowo 20 lat.
Nie konsultowałam się jeszcze z lekarzem, więc nie wiem, czy mam nerwicę lub depresję..
Mam nieco trudną sytuację rodzinną.. ojciec jest sparaliżowany od ponad 6 lat, a matka jest alkoholiczką...
mam za sobą 3 próby samobójcze, które pewnie byłyby udane, gdyby ktoś nie wszedł do pokoju...
ostatnio, kiedy moja matka jest pijana, potrafię ją uderzyć tylko dlatego, że stanęła mi na drodze... potrafię wydrzeć się na mojego chłopaka praktycznie bez powodu, ot, bo mój tata znów woła mnie, żebym naprawiła mu pilota...
poza tym zauważyłam u siebie brak motywacji do działania, obniżony nastrój... brak wiary w siebie... nie mam w sobie już wiary w lepsze jutro...
w najbliższym czasie postaram się iść do lekarza, żeby konsultować moje wybuchy...

Re: Cześć!

przez LucidMan 03 lut 2009, 01:34
Natalia89 napisał(a):w najbliższym czasie postaram się iść do lekarza, żeby konsultować moje wybuchy...

Witamy Cię ;)
Dobra decyzja. Wydaje mi się, że dręczy Cię brak wolności lub coś w tym rodzaju. Mam nadzieję, że na tym forum odnajdziesz to, czego szukasz :D

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez scrat 03 lut 2009, 06:54
Brak wolności i pewnie siły do tego wszystkiego. Tak to czasem jest...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 04 lut 2009, 02:16
Natalia89, czesc czuj sie jak u siebie witamy

scrat, zboczenie na pkt imienia Natalia ;)
Ridllic

przez scrat 04 lut 2009, 02:54
Rid ja tu miłego próbuję udawać, nie zrazić dziewczęcia do nas, przynajmniej nie tak od razu... :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez desdemon 05 lut 2009, 19:58
Fatycznie cięzka sytuacja,dobry psycholog ktoremu mozna zaufac i porozmawiac,ktory doradzi cos dobrego napewno by sie przydał.Ja mieszkałam przez 4 lata z tesciami naduzywajacymi alkohol wiec Cie rozumiem,jak to jest.Wolałam przesiedziec np cały dzien na dworzu niz wracac do domu. Trzymam kciuki

Sortuj wg