Cześć wszystkim!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć wszystkim!

przez madeleine 01 lut 2009, 01:36
Piszę w środku nocy bo znów mnie wkurzyła ta moja nerwica natręctw, postanowiłam coś z tym zrobić... Niby udaje się nad nią przejść do porządku dziennego, ale to tylko pozory. Uświadamiam sobie to w chwilach takich jak teraz. Ponieważ zraziłam się do psychoterapii przez opieszałość i "bezpłciowość" psychologów liczę na to, że wśród "swoich" będzie łatwiej. No to jestem :D Witajcie!

Re: Cześć wszystkim!

przez LucidMan 01 lut 2009, 12:35
Witamy wśród "swoich" :)

Na forum znajdziesz wiele cennych wskazówek. Spróbuj zachęcić się do terapii po raz kolejny, ponieważ jest to najskuteczniejsza metoda leczenia nerwic. Poza tym, psychoterapeuta ma być bezpłciowy i bezuczuciowy. Taka jego rola.

Pozdrawiam
Lucid life

przez madeleine 02 lut 2009, 01:17
Tak, masz rację, trafiłam już raz na naprawdę fajną psycholożkę dla młodzieży szkolnej (będąc jeszcze uczennicą). Pozostałe wizyty nie wyglądały za ciekawie - przygłuchy pan gościł mnie przez kwadrans, z czego na 10 minut wychodził szukać jakichś papierów, a potem opowiadał o swoim synu. Potem pani zostawiała mnie z testem i wychodziła i wszystko o.k. (wiem, że musi zweryfikować conieco), gdyby nie to, że w sumie tylko do tego zaczęła ograniczać się jej rola. Może przesadzam, wiem, że psychoterapia jest ważna i pomocna, ale jednak trzeba trafić na "tego kogoś"... Ale nie spisuję tego na straty. Dzięki za odpowiedź :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LucidMan 02 lut 2009, 02:21
madeleine napisał(a):przygłuchy pan gościł mnie przez kwadrans, z czego na 10 minut wychodził szukać jakichś papierów, a potem opowiadał o swoim synu. Potem pani zostawiała mnie z testem i wychodziła i wszystko o.k. (wiem, że musi zweryfikować conieco), gdyby nie to, że w sumie tylko do tego zaczęła ograniczać się jej rola. Może przesadzam...

No to Ci ludzie z psychoterapeutami nie mieli nic wspólnego... Jacyś LOLe.

Życzę powodzenia w poszukiwaniu "prawdziwego" specjalisty.

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez madeleine 03 lut 2009, 00:19
Dzieki :!:

przez Hans 03 lut 2009, 00:53
Witaj, mam nadzieję, że znajdziesz odpowiedniego terapeutę :)

Pozdrawiam.
Feed your head
Feed your head

Sortuj wg