Witam wszystkich nerwicowców:D

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich nerwicowców:D

przez Ciśnieniowiec 07 sty 2009, 23:55
A więc na poczatek dwa słowa o mnie: mam 25lat, nerwica dopadła mnie jakieś 7 miesięcy temu , ciągle z nią walczę...no i własnie teraz mam jeden z ataków:). Od 7 miesięcy jestem hipohondrykiem.boję się, że umieram itd. miałem juz wyimaginowany zawał(wielokrotnie), udar mózgu( choćby teraz:)), raka, lęki przed snem itd. Od 2.5 dni nie pale papierosów, a paliłem 10 lat i czuje się fatalnie. Kręci mi się w głowie, czuję jak mi coś "buzuje" w głowie itd. Jutro mam pierwsza wizyte u psychologa. mam nadzieje, że mi pomoże. aha co do leków to jestem ich strasznym przeciwnikiem:) lekarze przypisali mi juz afobam, hydroxizine, xanax;ale spróbwałem tylko tego pierwszego i wiem że to nie dla mnie:) jestem ciekaw co powie mi jutro lekarz:) witam wszystkich nerwicowców:)

Re: Witam wszystkich nerwicowców:D

przez Victorek 08 sty 2009, 21:43
Witaj :)
Z fajami to podziwiam że rzucasz bo wim że ciężko, sam rzuciłem jakieś dwa lata temu, co prawda nie paliłem długo, może z rok, ale do dziś jak poczuje dym to mam ochotę na to :)
Też za lekami nie jestem, choć jeden biorę bo śpię po nim, i chyba już byłem strasznie zdesperowany.
Poczytaj forum, popisz do nas, kazda nowa osoba do towarzystwa się przyda :)
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

Re: Witam wszystkich nerwicowców:D

przez Ciśnieniowiec 08 sty 2009, 22:20
dzięki:) ogólnie staram sie patrzeć pozytywnie na moje życie. nie chcę się niepotrzebnie zamartwiać:) dzisiaj miałem pierwszą w życiu wizytę u psychologa i szczerze mówiąc nie moge sie doczekać następnej. to forum czytam od dawna,jednak jakoś tak nie mogłem się przemóc aby dołączyć do forumowiczów. takie forum to naprawdę piekna sprawa, myślę że pomogło wielu ludziom. a co do fajek to przez to ,ze rzuciłem czuję się jeszcze gorzej fizycznie... pozdrawiam:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg