Witam wszystkich forumowiczów

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: Witam wszystkich forumowiczów

przez damiandoles 17 sty 2009, 22:17
kurde ciężko jest... :/ ostatnio od jakiegoś czasu poprawiło się w moim związku, jestem miły i "ciepły" a moja dziewczyna mnie zaczyna rozumieć...ale niestety mam problem. To wszystko co mnie wkurza, przytłacza znów wraca, a miałem ponad tygodniową przerwę. Normalnie byłem innym człowiekiem...nie martwiłem się, nie dołowałem, ale to znów wraca,znów sytuacje które mnie przytłaczają, że coś trzeba załatwić, że trzeba gdzies zadzwonić aby coś rozwiązać (włóczę się po lekarzach i zostałem skierowany do szpitala z pewną intymną dolegliwością, ale jak powiem to w domu to nie wiem co się stanie :/ wyśmieją mnie...) dziś byłem u lekarza i strasznie się bałem że nie dostanę tego leku który chciałem :/ ... w domu mi mówili, naucz się załatwiać swoje sprawy, a nie wszystko za ciebie bo ty nic nie potrafisz. U lekarza zacząłem się jąkać, słowa się mieszały czułem się jak idiota, a wszystko przez jeden lek ;/ eh...co do siłowni to zrobiłem sobie badania TSH tarczycy i co? super norma. Od jakiegoś czasu jeszcze bardziej spadła mi pewność siebie, czuję się słaby, jak dziś szedłem na korki i stała grupa meneli to po prostu się bałem :/ ... wcześniej tego nie było bo miałem gdzieś czy ktoś mi wpierdzieli czy nie, szkoda tylko telefonu i kasy... :/

przez Pstryk 20 sty 2009, 10:22
Cześć damiandoles, miło Cię poznać. Słuchaj - czy nie widzisz, że sam trening ciała niewiele zdziała, jeśli nie zmienisz nastawienia do siebie samego :?: Ataki agresji świadczą o tym. Pozdrawiam.
Pstryk

przez damiandoles 20 sty 2009, 18:25
Pstryk napisał(a): sam trening ciała niewiele zdziała, jeśli nie zmienisz nastawienia do siebie samego :?: Ataki agresji świadczą o tym. Pozdrawiam.

Czy mogłabyś to rozwinąć?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg