Witam serdecznie.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam serdecznie.

przez Sylwia288 02 sie 2005, 23:46
„Czasem musimy zejœć do piekła w wyobraŸni, aby nie trafić tam w rzeczywistoœci” (Sarah Kane)
Mam 30 lat, od marca b.r. choruję na zespół lęku napadowego. Jestem wrakiem człowieka. Przeszłam 3-miesięczne leczenie na Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic i bez efektów. Obecnie zażywam od miesišca leki z grupy SSRI, które troche stawiajš mnie na nogi, ale kiedy będę normalnie żyć bez ataków tego nie wiem.... Trudne jest to wszystko i coraz częsciej brak motywacji do walki. Cieszę sie, że ktos pomyœlał i stworzył takie forum. Pozdrawiam.
Sylwia288

przez shadow_no 03 sie 2005, 00:31
Witaj!
Napewno taki pobyt w oœrodku coœ dał. Może i nie widać tego tak dokładnie, ale trzeba też się zastanowić, czego my oczekujemy ?
W kilka miesięcy z tym skończyć ? Powiedzieć sobie 'od dziœ jestem zdrowy' ? Nie, tak się nie da. Trzeba stopniowo z tym walczyć, wspierać się nawzajem, wymieniać doœwiadczenia, i przede wszystkim chcieć z tego wyjœć - o tym trzeba pamiętać, nawet gdy już brak sił...
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Gość 10 sie 2005, 17:56
Niestety nerwica to nie grypa i na wyjœcie z niej potzrzba bardzo dużo czasu, samozaparcia, cierpliwosci, wytrwałaœci i to co podkreslił Tomek, checi. Tego wszystkiego pani zyczę oraz wszystkim zyczliwym bywalcom forum.
Gość

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tygryska 10 sie 2005, 19:16
Witaj Sylwio,
zyczę Ci dużo pozytywnej energii i cierpliwoœci.
Pozdrawiam

przez Magda 23 sie 2005, 15:11
Sylwio.
Jestem goršcš zwolenniczkš homeopatii. I jš polecam. Jest naprawdę skuteczna. Leczenie również jest długie, ale nie zatruwamy organizmu. Pozdrawiam Magda
Magda

Sortuj wg