Witam co mi dolega

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam co mi dolega

przez qbcd7 12 gru 2008, 17:18
Witam skończyłem pół roku temu technikum i zacząłem od razu pracować oraz w październiku studiować. I od pewnego czasu mam jakieś dziwne lenki które występują tylko w pracy. Pisze to dzisiaj dla tego że dzisiaj było naprawdę źle ze mną. Pracuje na ślusarni i mam napady lenków że ludzie z którymi pracuje coś o mnie mówią i mam też takie że się nie wyrobie a dzisiaj naprawdę miałem dziwne bo bałem się ale nie wiem czego serducho mi waliło i się źle czułem. Ludzie od razu zauważyli że dzieje się ze mną coś dziwnego i tym bardziej zwracali na mnie uwagę to tym miałem większy lęk. Jak jechałem do domu rowerem to usłyszałem jak jeden pracownik mówił do drugiego patrz to ten nawiedzony. Proszę pomóżcie mi bo nie wiem co mam dalej robić.

Re: Witam co mi dolega

przez Victorek 12 gru 2008, 21:51
Witaj qbcd7, trudno tak od razu powiedzieć co tobie dolega, ale czy miałeś kiedyś jakieś problemy z nerwami czy coś? i czy tylko w pracy się tobie tak robi? czy gdzie indziej też? pozdro
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez qbcd7 13 gru 2008, 22:58
Kurcze tak to się tylko dzije w pracy bo dzisiaj bylem caly dzien na sudiach i bylo fajnie. Moim zdaniem nie radze sobie ze stresem caly tydzien mialem jakis taki nerwowy i na koncu tak to sie przejawilo. Musze sobie jakies tabletki na nerwy albo cos kupic na przyszlosc. Jakie sa dobre (bez recepty) które bym mi pomagały w nadmiarze stresu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wojor 14 gru 2008, 20:23
Witaj!
Zaraz byś chciał tabletki... Popstaraj się trochę! Przede wszystkim zdaj sobie sprawę z tego ,że praca to nowe wyzwanie i że tak już jest ,że "nowy" zwsze jest obserwowany. Zaakceptuj to i nie gniewaj się na tych współpracowników, a raczej uśmiechnij się do nich, może odważysz się powiedzieć im , że nie jesteś nawiedzony tylko przestarszony i zwróć się do nich czasem o pomoc , poproś o zrozumienie albo pożal sie ,że masz taką tremę ,że serce Ci wali jak dzwon. Jak będą mieli takie zadania do wykonania to przestaną Ci się przglądać i prędzej Cię zaakceptują.
Pozdrawiam.
.........nigdy nie jest tak źle , żeby nie mogło być gorzej ani tak dobrze , żeby nie mogło być lepiej.........

przez scrat 15 gru 2008, 02:55
Ja bym się raczej nie żalił że jestem przestraszony, że mam tremę, nie tłumaczyłbym się. To by postawiło człowieka od razu na niższej pozycji. Po prostu robiłbym swoje i był w porządku.
Przyjaciel forum

przez Pstryk 17 gru 2008, 12:41
Hej qbcd7, miło Cię poznać. Nie fiem może stres, może przemęczenie... Na pewno niska samoocena...
Pstryk

przez qbcd7 17 gru 2008, 13:55
Witam minęły 2 dni pracy (chodzę teraz od 15 do 23) bałem się na początku iść do niej. W poniedziałek byłem taki troszeczkę przygnębiony ale już się normalnie zachowywałem. Wczoraj z kolei też było nie najgorzej. Doszedłem do wniosku że po prostu wpadłem w złe nawyki bo moje życie to była aby praca-dom i studia przez ostatnie parę tygodni i tak to pewnie w końcu się przejawiło. Mówiąc szczerze ubiegłego tygodnia a zwłaszcza piątku nie zapomnę do końca życia. Teraz zamierzam trochę wyluzować zacząć się ze znajomymi spotykać już wczoraj u kumpla byłem i dzisiaj też po pracy do niego na chwile wpadnę. Uważam właśnie że to jest dla mnie ratunek żeby do głowy nie dostać. Teraz pracuje aby do piątku a w weekend na studia i przerwa do 5 stycznia pewnie i to mi jakoś pomoże:)

przez Pstryk 20 gru 2008, 19:00
Hmm qbcd7 kontakty towarzyskie to fakt istotna sprawa ale pamiętaj też o odpoczynku - praca i studia to wiele na raz.
Pstryk

Sortuj wg