Witajcie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie

przez fulma 03 gru 2008, 16:28
Witajcie,
jestem tu pierwszy raz ale widzę że to miejsce dla mnie, choć bardzo bym chciał aby tematy tu poruszane mnie nie dotyczyly. Wydaje mi się że mam fobię spoleczną. Czytając wasze posty często widzę dokladnie siebie. Niestety nic ze sobą nie robię. Wizja wizyty u psychologa czy psychiatry jest dla mnie przerażająca. Mój stan wyraźnie się pogarsza i dlatego zaczynam szukać jakiejś pomocy…..chyba dla tego trafilem na to forum.

Pozdrawiam Wszystkich z problemami

Re: Witajcie

przez Matilde 03 gru 2008, 19:45
hej miło Cię poznać. Ja też tu niedawno trafiłam w akcie... chyba rozpaczy. Nie wiem co dokładnie może mi dolegac, ale na pewno nie jest w porządku. mnie męczy duże poczucie winy, niechęci do siebie, izolowania się od znajomych. Też się nie leczę ale powoli zaczynam się do tego przekonywać, bo dłużej nie wytrzymam takiego stanu. Nawet dziś próbowałam zapisać sie do psychologa (co nie znaczy, że to w końcu zrobiłam :D) czytając wypowiedzi innych można mieć nadzieję, że nawet jak jest bardzo źle, to można z tego jakoś próbować wyjść. Pozdrówki
"Bo tak naprawdę jedyna droga do tajemnicy prowadzi przez rozpacz. Można by wręcz powiedzieć, szczęśliwi, których stać na rozpacz"
W. Myśliwski - Widnokrąg

przez Hans 03 gru 2008, 19:51
Witaj Fulma!

Jaki jest powód strachu przed wizytą u psychologa/psychiatry?

Pozdrawiam.
Feed your head
Feed your head

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez styska 03 gru 2008, 21:38
hej. też jestem nowa. z nerwicą lękową męcze się już od dwóch lat, bardzo się cieszę,że znalazłam tą stronę poniewż wiele mog się dowiedzieć o mojej chorobie a przy okazji może komuś pomóc... pozdrawiam :smile:

przez fulma 03 gru 2008, 23:28
Hans napisał(a):Witaj Fulma!

Jaki jest powód strachu przed wizytą u psychologa/psychiatry?

Pozdrawiam.

Hej Hans,
tak chyba jest przy fobii społecznej, sam nie wiem. W każdym razie mam totalną blokadę. Nawet pójscie do internisty stanowi dla mnie pewien problem
pozdrawiam

przez Pstryk 05 gru 2008, 12:10
Hej fulma, miło Cię poznać. Blokadę można usunąć - pogadaj na forum to się przekonasz, że wcale nie jesteś taki bezsilny. I wbrew wszystkiemu postaraj się jednak skonsultować ze specjalistą.
Pstryk

Sortuj wg