już nie ma sensu..

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: już nie ma sensu..

przez Pstryk 26 lis 2008, 09:58
Hej już nic..już nikt, miło poznać. Eh, pewnie wybuchnie woja ale odnoszę wrażenie, że Ty ciągle liczysz na powrót exa nawet z litości... dlatego nie chcesz za bardzo słuchać żadnych rad... Słuchaj, nawet jeśli wróci - pomyśl, czy chciałabyś spędzić życie z kimś, kto już raz Cię opuścił w tak ciężkich chwilach... on najwyraźniej nie kochał tak mocno, jak Ty jego - ot masz powód malutki do szczęścia - mógłby Cię ranić przez całe życie...
Pstryk

przez Victorek 26 lis 2008, 22:42
Chyba nie wybuchnie wojna :)
Bo to jest po prostu niestety jakaś prawda, wiem bo sam kiedyś przeżywałem podobną historię, byłem zrozpaczony, teraz to wydaje mi się nawet dziwne że ja aż tak to przeżyłem, może z tego powodu ze męczy mnie ta nerwica i pewne rzeczy mnie już nie ruszają, tzn. zbyt pochłania mnie moja głupota i inne rzeczy wydają sie mi teraz mniejszym problemem. :)
Ale było tak ze miałem nadzieje że wróci, modliłem się o to, w ogóle nie sypiałem i wkoło myśli dlaczego? jak to? z kim ona teraz? choćby właśnie z litości... męczyłem ją i wróciła właśnie z tego powodu, ja to wiedziałem ale nie mogłem z niej tak po prostu zrezygnować, i tak żeśmy się rozstali i było jeszcze gorzej niż za pierwszym razem bo w ogóle poczułem się nichciany i jak zwykły śmieć, echh
dopiero po paru miesiącach całkiem mineło.
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez Pstryk 28 lis 2008, 09:48
Nom tak to bywa w trudnych chwilach [głównie, gdy kogoś mocno kochamy a okazuje się, że ta moc nie jest odwzajemniana] że dostrzegamy tylko złe strony bo nie chcemy widzieć nic innego. Być może tak jest łatwiej pogodzić się ze stratą... Ale trzeba prędzej czy później zakończyć żałobę i wrócić do żywych.
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg