DZIWNY STRACH.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

DZIWNY STRACH.

przez ma_KA 19 lis 2008, 17:23
WITAM. JESTEM TU PIERWSZY RAZ I MAM NADZIEJE NIE OSTATNI. JA BORYKAM SIE Z LĘKAMI OKOLO 4 LAT JAK NIE DLUZEJ. BRALAM DUZO LEKOW. WIEM JEDNO, JEZELI KTOS SPARZYL SIE NA JAKIMS LEKU TO TRUDNO MU SIE DZIWIC, ZE PRZY KAZDEJ NASTEPNEJ ZMIANIE BOI SIE SKUTKOW UBOCZNYCH. TO NORMALNE, WIEM SAMA PO SOBIE. MOIM KOSZMAREM BYL "A N A F R A N I L" I OD TEJ PORY BOJE SIE KAZDEJ NOWEJ TABLETKI.
CIEZKO JEST ZYC Z LĘKAMI I POTRZEBA DUZO SILY ZEBY NIE PALNAC SOBIE W ŁEB. JA UCIEKALAM W ALKOHOL. NA POCZATKU BYLO NAWET FAJNIE, NICZYM SIE NIE PRZEJMOWALAM, MOGLAM WYCHODZIC Z DOMU ITD. ALE POTEM... WSZYSTKO OBRÓCIŁO SIE O 360 STOPNI, CORAZ WIECEJ ALKOHOLU I CORAZ WIECEJ LĘKÓW. UDAŁO MI SIE Z TYM SKONCZYC BO BAŁAM SIĘ, ŻE SKONCZE JAK MOJ OJCIEC. BARDZO POMOGLA MI MOJA MAMA. MĄZ TEZ SIE STARAL, ALE MU NIE WYCHODZILO. NIE POTRAFIL ZROZUMIEC PROBLEMU I DO TEJ PORY NIE ROZUMIE, ALBO NIE CHCE. LĘKI MAM NADAL. TERAZ MAM 8-MIESIECZNA CÓRECZKE I DOSKWIERAJA MI ONE JESZCZE BARDZIEJ. nA SPACER WYPUSZCZAM SIE TYLKO 200-300 M OD DOMU. DALEJ NIE DAJE RADY. BIORE NOWE LEKI "P A R O M E R C K" + "H Y D R O X Y Z I N U M" I ZACZĘŁAM TERAPIE. NIE JEST ŁATWO. KRYZYS ZA KRYZYSEM. CIĘZKO MI. :cry: Pozdrawiam wszystkich.

Re: DZIWNY STRACH.

przez Katarzynka35 20 lis 2008, 01:17
Witaj!
Większośc z nas przechodzi przez leki i dziwny strach jak to nazwałaś... Trzymaj się, bedzie dobrze!!!

przez Pstryk 21 lis 2008, 10:11
Hej ma_KA, miło Cię poznać. Wygląda to na fobie społeczną. To da się wyleczyć więc i są na to różne sposoby nie tylko leki - np. terapia bardzo pomaga ;)
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Victorek 26 lis 2008, 23:01
Witam ma_KA masz rację walka z tymi lękami nie jest łatwa a wręcz nie do zniesienia, nic tylko gnat do głowy :) ale nie polecam tego oczywiście nikomu :) żeby nie było
Dobrze że skończyłas z alkoholem bo leki+to to wybuchowa substancja... a lekami to trudna sprawa bo nigdy nie wiadomo czy i po którym odwali
Cierpisz już ładnych parę lat, popisz trochę w tematach może to pomoże paru osobom :) A to ze masz teraz córeczke i lęki cię dobijają jeszcze bardziej to pewnie dlatego że masz nowe obowiązki które wymagają koncentracji a przede wszystkim sprawności psychicznej a do tego pewnie dochodzi jeszcze pełno problemów... moja siostra ma też małe dziecko i też lęki jej się strasznie nasilają
Pozdrawiam
Pstryk a dlaczego to wygląda na fobię społeczną?
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

Sortuj wg