Witam :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam :)

przez Tomek91 17 lis 2008, 23:50
Witam Was wszystkich! :D
Na Forum trafiłem przypadkiem, ale po przeczytaniu paru tematów stwierdziłem że ja również mogę przedstawić mój problem-może ktoś mi pomoże.

Mam 17 lat i jestem przeciętnym nastolatkiem-mam dużo przyjaciół, miłą rodzinkę. Prowadzę zdrowy tryb życia. Jednak czasem dzieje się ze mną coś dziwnego... Jak byłem mały (8-10 lat) czasami w nocy ,,lunatykowałem"-wstawałem podświadomie z łóżka, chodziłem po całym domu, ale to na szczęście minęło... Trzy miesiące temu przed snem czułem jak mocno wali mi serce, tak jakby miało mnie rozerwać! :-| odczuwałem to parę razy. Nie potrafię czasem zasnąć, wsłuchuję się w ciszę i jak tylko usłyszę jakiś szelest, dźwięk to się boję :/ nie wiem dlaczego tak się dzieje... Jeśli chodzi o bicie serca to mam bardzo dobre, krew również, chodzę regularnie na badania. Nie biorę tabletek uspokajających bo nie chcę w siebie pakować od razu ,,chemię".
Czy mógłby mi ktoś pomóc?

Z góry dziękuję i pozdrawiam :smile:

Re: Witam :)

przez Pstryk 18 lis 2008, 11:33
Hej Tomek91, miło Cię poznać. Hmm, nikt z Nas nie jest tu władny wydawać diagnozę więc po tą musisz się udać do lekarza - możesz do lekarza ogólnego i opowiedzieć mu co się dzieje lub poszukaj psychologa, ewentualnie szkolnego. I daj znać co się dowiedziałeś ;)
Pstryk

Re: Witam :)

przez .Tomek 18 lis 2008, 19:02
Nic dodać nic ująć Pstryk ma rację...Pozdrawiam i witam na forum ;) :mrgreen:
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg