;(

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

;(

przez aadoreen 11 lis 2008, 16:27
Witajcie. Kiedyś już byłam zalogowana na tym forum ale potem przez dłuższy czas nie pisałam. Mam 23 lata. W wieku 18 lat chorowalam na depresje z lekiem napadowym. Wyleczylam sie i potem znowu mialam nawrót. Po tym drugim nawrocie jak juz przestalam brac leki bylo ok. Mialam spokoj chyba przez 2 lata. Jednak teraz czuje znowu na nowo. A istotny wplyw na moje samopoczucie ma znajomosc z chorym chlopakiem. Wczoraj dowiedzialam sie ze poszedl sam do psychiatryka. Ja od wczoraj placze i nie moge sie pozbierac. Chce z nim byc ale sie boje...Czuje ze nie podolam.Sama mam slaba psychike i chyba nie dam rady byc z kims chorym.Rozmawialam dzis z nim przez tel i byl jakis taki obcy zobojetniony...Pewnie nafaszerowali go psychotropami...Nie wiem czy mam zerwac czy nie boje sie mam ochote tylko plakac;(
everything will be alright tomorrow

Re: ;(

przez Pstryk 11 lis 2008, 18:32
Witaj aadoreen, miło Cię poznać. Nom, w Twojej sytuacji również czułabym się zagubiona. Może trzeba Wam czasu a Tobie Słońce także zająć się swoim zdrowiem. Wybierasz się do specjalisty :?: Skoro raz już pokonałaś to to i tym razem dasz radę. Masz doświadczenie - korzystaj z niego ;)
Pstryk

przez aadoreen 11 lis 2008, 19:42
Noszę się z zamiarem pójścia do mojej lekarki ale trochę mam obawy. Wcześniej jak się leczyłam już znałam tego chłopaka i ona mówiła że jestem mądrą osobą i powinnam dać sobie z nim spokój i w ogóle...I teraz jak pójdę i powiem jej że to z jego powodu tam trafiłam to pewnie powie że mam taką sytuację na własne żyzcenie.Ja naprawdę z jednej strony zdaję sobie sprawę z tego w co się pakuję wiążąc się z chorym człowiekiem ale nie wyobrażam sobie też że mogłabym go tak zostawić po 3 latach. Nie wiem czy to litość z mej strony czy przywiązanie. Bardzo brakuje mi w tej chwili kontaktu z nim;(Jestem rozdwojona
everything will be alright tomorrow

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 11 lis 2008, 20:02
Nie powinnaś się obawiać - ona nie ma prawa Cię krytykować - jest dla Ciebie nie na odwrót i zawsze możesz jej o tym przypomnieć. Poza tym, co za specjalista mówi pacjentowi co ma robić :?: :?: :?: To delikatnie mówiąc nie profesjonalne.
Pstryk

Sortuj wg