Witam wszystkich bardzo serdecznie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich bardzo serdecznie

przez markus2000 03 lis 2008, 10:58
Cześć wszystkim. Jestem Markus2000, mam 37 lat , od trzech lat walczę z nerwicą utajoną . Jak dotąd nieskutecznie bo ciągle ją mam, podobno sama przyszła to sama pójdzie, tylko nie wiadomo kiedy. Zapisałem się na forum , bo coś takiego jest bardzo potrzebne i nie tylko poprzez wymianę wiedzy na temat leków, chorób i ich objawów ale również o to, że nasze choroby nie dotykają tylko nas i jest nas całkiem spora grupa. Poprzez wymianę udczuć, wiedzy z własnych doświadczeń możemy sobie pomóc. Pozdrawiam wszystkich. :smile:

Re: Witam wszystkich bardzo serdecznie

przez krysiunia 03 lis 2008, 11:34
hej :P witam cie....a jak to jest nerwica utajona>?
krysiunia

przez markus2000 03 lis 2008, 12:20
Witam Cie Krysiunia!
Taką postać nerwicy nazwała moja Pani neurolog. Pewnego pięknego dnia mój mózg wymyślił sobie chorobę sercową. Kołatanie, przeskakiwanie, serce jakby chciało wyskoczyć albo w pewnym momencie jakby stawało i znowu z furią szalało po całej klatce piersiowej. Po wykonaniu szeregu badań " sercowych" okazało się, że serce jest ok. Potem zaczęły się objawy tarczycowe - badania ok. Potem krtań, płuca itak dalej. W tej chwili dolegliwosci występują z "każdej działki " mojego organizmu po trochu. Coś moim półkulom mózgowym się ubzdurało i zabawiają się wymyślając jakąś chorobę tyle tylko, że ich objawy są bardzo realistyczne i bardzo męczące w normalnym funkcjonowaniu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam wszystkich

przez magdalenagrob1985 03 lis 2008, 12:28
Witam wszystkich serdecznie Jestem Magda mam 23 lata jestem z Poznania . Od 5 lat cierpie na depresje biochemiczna, walcze sama boje sie isc gdziekolwiek, do jakiegokolwiek specjalisty bo wiem ze mienie dokladnie 7 dni- czasami 8 i wszystko wraca do normy . Weszlam tu zupelnie przypadkiem ale po zapoznaniu sie z forum bardzo sie ciesze ze tu trafiam :) Pozdrawiam

przez Pstryk 03 lis 2008, 13:23
Cześć markus2000, magdalenagrob1985, miło Was poznać. Witajcie wśród swoich ;)
Pstryk

przez inez3 04 lis 2008, 14:40
markus2000, magdalenagrob1985, witajcie wśród nas :smile:

przez Frozen 05 lis 2008, 12:32
Hej. Dokładnie wczoraj postanowiłem poszukac jakiegoś forum na temat mioch dolegliwości. Mam 22 lata i od około roku cierpie na różnego typu duszności. Nie byłem z tym nigdy u lekarza ale wydaje mi sie że mam nerwice (chociaż trudno mi w to uwierzyć bo przecież z jakiego powodu miał by ją mieć?) Pozdrawiam :D

przez Pstryk 05 lis 2008, 12:43
Hej Frozen, witaj. Tak, przyczyna zawsze jest ale często samemu nie da się jej dostrzec dlatego potrzebna jest pomoc specjalisty do którego radzę Ci się udać szybciutko ;) Pozdrawiam i zapraszam do rozmowy na forum.
Pstryk

Sortuj wg