Jak dobrze ze trafiłam na to forum.. :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Jak dobrze ze trafiłam na to forum.. :)

przez jennifer1 03 lis 2008, 00:35
Witam wszystkich ciepło,

Nie macie pojęcia jak się cieszę że znalazłam to forum. Długo błądziłam po necie szukając osób borykających się z podobnymi problemami. Wyszukiwałam głównie po hasłach "lęk praca nerwica" i trafiłam tutaj. Od 10 lat (a żyję 30) czułam się jak odludek, bo moje lęki nie pozwalały mi normalnie żyć. Kilka terapii, załamania nerwowe, leki, dołujące motywowanie bliskich i niezrozumienie moich stanów, poczucie wyobcowania,brak planów na włąsne życie, brak pracy lub notoryczne z niej uciekanie, nałogowa natura, długi... powodują iż myślałam o sobie w kategoriach bardzo złych. Trochę juz okiełznałam tych demonów, ale wciąż nie umiem się dostosować do dorosłości i pracy. Ostatni rok pracowałam z dziećmi, czułam się tam dobrze i uważam ze to sukces, jednak chcę tutaj podzielić się doświadczeniami z przeszłości i znaleźć zrozumienie moich lęków. Proszę doradzić, czy mam założyć od razu wątek na interesującym mnie forum "nerwica lękowa" czy tutaj kontynuwać? Nie wiem jakie zasady mnie obowiązują.

Serdecznie pozdrawiam :smile: ,
Jen

Re: Jak dobrze ze trafiłam na to forum.. :)

przez Pstryk 03 lis 2008, 10:24
Hej jennifer1, miło Cię poznać. Jak to się mówi - lepiej późno niż w cale. Wierzę, że uporasz się ze swoimi demonami do końca i już nigdy nie będziesz o sobie myślała w starych kategoriach. A co do interesujących Cię tematów - forum podzielone jest tematycznie. W każdym subforum jest wiele tematów, na pewno Cię któryś zainteresuje. Możesz także skorzystać z opcji szukania a jak nie znajdziesz tego stosownego wątku - załóż nowy temat.
Pstryk

Re: Jak dobrze ze trafiłam na to forum.. :)

przez shadow_no 01 lut 2009, 01:22
Witam na forum,
czuj się jak u siebie:)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg