hej jak sie macie:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

hej jak sie macie:)

przez monika03 28 paź 2008, 20:04
ja choruje na depresje i jest mi ciezko:(
monika03

Re: hej jak sie macie:)

przez Misiek 28 paź 2008, 20:12
Hej... Ja choruje na depresję i nerwice lękową i też mi ciężko... Ale się nie poddaje...

przez monika03 28 paź 2008, 20:18
A jakie leki bierzesz?

---- EDIT ----

ja cierpie hmm sama juz nie wiem na co? moj lekarz tez nie:) wszystko zaczeło sie po imprezie małam urojenia przestałam pracowac urojenia same mineły ale ja sie zmieniłam o 180stopni unikam ludzi codziennie płacze a byłam osoba wesołą:) te urojenia dostałam podobno od narkotyku ktory zaserwowano mi nie swiadomie ale nie wiem czy od jednorazowej dawki moze sie człowiekowi tak pomieszac. boje sie ze to schizofrenia ale moj lekarz to wykluczył co wy sadzicie na ten temat

---- EDIT ----

halloooooooooooooo
monika03

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 29 paź 2008, 10:07
Siem moniko03, miło Cię poznać. Owszem, od jednorazowej dawki może się tak stać - niestety. Na forum spotkałam już wielu ludzi, którzy doświadczyli tego samego. A psychoterapia jakaś jest czy tylko leki :?:
Pstryk

przez namiestnik 29 paź 2008, 10:30
Jak się ma jakieś ukryte skłonności to łatwo je tak wyzwolić - nawet jednorazowo. Taka przynajmniej panuje opinia. Również jeżeli ktoś Ci coś poda a Ty nie wiesz czego oczekiwać, albo wogóle nie wiesz, że coś wzięłaś. Można się przerazić.

przez monika03 29 paź 2008, 10:38
dzieki za odpowiedzi ja dostałam "cos" w drinku zupełnie nieświadomie, lekarz zastanawia sie czy nie wysłac mnie do kliniki leczenia nerwic. A wy co mi radzicie?

---- EDIT ----

hallooooooo jest tu ktos:)
monika03

przez namiestnik 29 paź 2008, 13:04
nie bądź taka szybka :) to nie chat :)

Może warto z tą kliniką - trudno coś poradzić. Mało wiemy. Nie widzimy Cię przed sobą. Skoro Twój lekarz tak mówi to go posłuchaj.

przez krysiunia 29 paź 2008, 14:37
kazdemu z nas jest ciezko niesety ale trzeba jakos ciagnac :-|
krysiunia

Sortuj wg