Pomóżcie co zrobić?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Pomóżcie co zrobić?

przez zielony 25 paź 2008, 18:59
Witam wszystkich jestem pacjentem Całodobowego Oddziału na na oddziale psychoterapii w Choroszczy i ten oddział chcą przekształcić w dzienny :-| Wszyscy psychologowie i psychiatrzy radzą terapię całodobową i z końcem roku ma zostać przeniesiony do Białegostoku !!! :x Na tym oddziale było dużo osób z poza Białegostoku ja równiez nie mieszkam w Białymstoku to dzienna terapia odpada!!!

Co robić zeby ten oddział uratować pomózcie pilne !!!
dziekuje z góry pozdrawiam

p.s. Chciałbym dodac ze koncze terapie ale nie jestem obojetny na ludzkie cierpienie dla mnie ta terapia pomogła ale co z innymi nie bede sie mogli przekonac co traca !!!

Pomózcie.................

Re: Pomóżcie co zrobić?

przez Pstryk 26 paź 2008, 10:06
Cześć zielony, nie mam pojęcia, co można by zrobić w tej kwestii. Czyj to pomysł - dyrekcji ośrodka :?: Jeśli tak to można wystosować petycję z uzasadnieniem pozostania przy dawnej metodzie i z podpisami cz cuś...
Pstryk

przez Misiek 26 paź 2008, 10:51
Tez mi się wydaje że jakąś petycje mozna by napisać i sebrać podpisy.... ale czy to coś da :?: Niewiem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 26 paź 2008, 17:41
Swoją drogą ciekawe skąd taka decyzja :roll:
Pstryk

przez zielony 26 paź 2008, 17:50
Urzad marszałkowski i mowia ze nie maja funduszy!!!

A 10 pazdziernika był dzien swiatowy zdrowia psychicznego a tu takie akcje robia i nikt z pacjentami nie rozmawiał a najwiecej pracy na oddział i serca włozyli pacjęci!!!

przez Misiek 26 paź 2008, 22:21
Tak to już jest w naszym kraju... :(

przez Pstryk 27 paź 2008, 09:44
Tego się obawiałam. Jedynie można wystosować petycję do tegoż urzędu ale z doświadczenia wiem, że tak czy siak odbije się to negatywnie na pacjentach... Można tą petycje wysłać także do Ministerstwa Zdrowia i szukać prywatnych sponsorów ale z tą inicjatywą winno wyjść głównie kierownictwo ośrodka.
Pstryk

Sortuj wg