NIE MAM SIŁY DŁUŻEJ ZYĆ

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: NIE MAM SIŁY DŁUŻEJ ZYĆ

przez Spadająca_Gwiazda 26 paź 2008, 11:46
to dobrze że mówisz mu o tym wprost, wie jak reagować i na jakim etapie juz jesteś.

Pomyśl, gdybyś sobie coś zrobiła to zostawiłabyś tego swojego pieska wiesz jak on by tęsknił za tobą? zwierzęta nie rozumieją że jest coś takiego jak samobójstwo ale doskonale rozumieją co sie dzieje kiedy pani nie ma. Chyba nie chciałabyś by się błąkał po świecie i usychał z tęsknoty za tobą prawda? nikt mu ciebie nie zastąpi nawet najbardziej kochająca rodzina bo serce ma się tylko jedno.
Niech ten twój piesek będzie dla ciebie motywacja by żyć, by chcieć wyjść z mroku..
<przytul>
Spadam jak liść, spadam niczym gwiazda. Znajdując wiarę podążam tam gdzie Ty..

przez basiac1 26 paź 2008, 12:33
boixetin faktycznie mało pomaga nich lekarz da ci /setaloft/ koszt chyba 5 zł. kopnij się w tyłek i idź do tej uczelni ,musisz ubezpieczyć się. znajdz CENTRUM POMOCY RODZINIE-oni pomogą ci z leczeniem i z pracą-udowodnij rodzinie ,że masz ich gdzieś i znajdź prace,dzięki której dorobisz się czegoś. nawet wyjazd na wakacje dzięki swojej kasie będę zazdrościć Ci-zobaczysz :lol:

przez Misiek 26 paź 2008, 13:43
basiac1, Dobrze piszesz... :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Student20 26 paź 2008, 23:34
Ewa mnie zostawiła...

Powiedziała mi, że już na 100% wie, że mnie nie kocha. Już nie.

W najbliższym czasie (miesiąc, dwa...) chce wyjechać do Irlandii. Tam bez problemu może zacząć nowe życie. Jest ktoś na kogo pomoc może liczyć.

W tej chwili nie jestem w stanie nic więcej napisać.

nikt i nic nigdy nie było i nie będzie dla mnie tak ważne jak ONA!
HORYZONT TONIE W MROKU
NADCHODZI PIĘKNY KONIEC
ZABRAKŁO SŁÓW...

przez Ridllic 27 paź 2008, 09:07
Przykro mi z tego powodu ale powinieneś brać pod uwagę taką ewentualność po tym jak napisałeś ,że musi przemyśleć kilka rzeczy . Niestety czasami nas pech dopada i w takich sytuacjach najgorsze co mógłbyś teraz zrobić to przestać walczyć , masz dla kogo! Dla Siebie :!: pozdrawiam i trzymaj się
Ridllic

Sortuj wg