Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez maps 02 paź 2008, 14:46
Witam wszystkich, postanowiłam się zalogować na forum żeby poczuć że nie jestem sama, że nie jestem trendowata, i nie jestem nienormalna,
Długo bardzo długo zbierałam sie na odwagę żeby pójść do psychologa jestem po wizycie, we wtorek mam wizytą u psychiatry gdzie mam dostać leki od następnej soboty zaczynam psychoterapie z panią psycholog .

Jak się zbiore napisze co mnie trapi , z jednej strony wiem ze jest ze mna źle a z drugie cos ciągle mi mówi że przesadzam i histeryzuje nie wiem czy to jakaś reakcja obronna mojej psychiki przed wyleczeniem

Re: Witam

przez BeOk 02 paź 2008, 16:51
Jezeli zaczniesz brac tabletki to po okolo tygodniu do gora 2 zobaczysz roznice, i bedziesz mogla funkcjonowac jak wczesniej. Tylko musisz wiedziec ze to tylko tabletki dadza Ci "ta sile". Lęki zawsze ebda wracac po odstawieniu tabletek. Tylko tyle moge Ci doradzic, ja bralam, przestalam i znowu dzis wrocilam do nich, bo wszystko powrocilo. Mozna to zwalczyc tylko samemu, pozytywnym mysleniem. Pozdrawiam, bedzie dobrze:)

przez Pstryk 02 paź 2008, 17:50
Hej maps, miło Cię poznać. Skoro jesteś po wizycie u specjalisty, przed Tobą wizyta u następnego i rozpoczynasz psychoterapię to oczywiste, że nie przesadzasz ;)
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 02 paź 2008, 21:32
witaj maps! kazdy z nerwicowcow tak czasem mysli, ze histeryzuje i przesadza... tez tak mialam :). co do lekow, one hamuja objawy, to prawda, ale nie oznacza to, ze po skonczonej terapii lekowej wszystko wroci! jestem po nawrocie i wcale tak nie uwazam... najwazniejsza jest w tym wszystkim terapia, a poniewaz taka zaczynasz wszystko sie moze zmienic. pozdrawiam :)

przez maps 02 paź 2008, 23:34
Zastanawiam się czy mam tylko nerwice czy depresje i nerwice razem, tyle przecztałam artykułów ale nicmi one nie rozjaśniły jak dla mnie mam jednego i drugiego potrochu, mam nadzieje ze trafiłam w dobre ręce i wkrótce wszystko będę wiedzieć
jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie...

przez inez3 02 paź 2008, 23:44
na pewno, uwiez w to :) a gdyby nie, zawsze mozna poszukac kolejnego lekarza... :)

---- EDIT ----

uwierz* przepraszam za błąd :)

przez Pstryk 03 paź 2008, 09:10
maps, z tym trafianiem w ogóle różnie bywa - czasem trzeba dużo determinacji, ale zawsze warto ją mieć - walczyć o siebie :!:
Pstryk

przez danuta2543 03 paź 2008, 14:23
nie martw się będzie ok

przez Pstryk 06 paź 2008, 09:00
Na pewno warto ;)
Pstryk

Sortuj wg