usuńcie mnie z forum

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: usuńcie mnie z forum

przez sebcio 05 paź 2008, 14:27
Jak to beda Cie scigac po Polsce??
Wyjsnij dokladnie, powiedzx czy masz juz 18 lat skonczone, powiedz czy jestes ubezwlasnowolniony???

Jak odpowiesz na powyzsze pytania (mozesz na PW) to moze pomysli sie co z tym zrobic
sebcio

przez sebcio 05 paź 2008, 19:38
Znajac lepiej sytuacje (szczegolnie prawna) latwiej bedzie sie zastanowic nad mozliwa pomoca.
Wiem co rodzina potrafi zrobic, czesto tlumaczac sie ze to tylko dla Naszego dobre
sebcio

przez Pstryk 05 paź 2008, 19:54
Oj tak, najbardziej bolą rany zadane przez najbliższych... nie przez przypadek :evil: Zemsta jednak potrafi także zniszczyć nie tylko tych, którzy przyczynili się do naszej krzywdy... Myślę, że najlepszą zemstą jest pokazać rodzince, jak doskonale sobie radzisz bez niej, mimo niej i nie dla niej ;)
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 05 paź 2008, 20:16
sebcio jestem po 30-ce i niejestem ubezwłasnowolniony.a co do przyczyny nerwicy jest to że martwie sie o mój dom.przyjaciej u którego mieszkam jest troche starszy odemnie i jest schorowany.pomagamy sobie nawzajem.ale kiedy on umrze rodzinka zdąży zniszczyć mi dom i niebede mial gdzie mieszkać.a w ten dom włożyłem mnóstwo pracy i pieniędzy.rodzinka widziała jak sobie radze bez nich ale do nich w żaden sposób to nie dociera.zwykle normalni rodzice dążą do usamodzielnienia sie dziecka.moi postępowali dokładnie odwrotnie.a ja nie będe do końca życia prosił takich gnoi o ''pomoc''.bo jedyna ich pomoc to sztuczny chów.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Spadająca_Gwiazda 05 paź 2008, 21:59
Nieboszczyku nie poddawaj się. Dobrze, że nie dajesz sobą manipulować jak jakaś kukiełką!
Jeśli dom jest twój to z jakiej racji rodzina miałaby go zdewastować? on jest twój czy ich?
Jeśli zobaczysz że coś knują to nie zawahaj się dzwonić po policję, poza tym jest wiele organizacji gdzie ludzie niepełnosprawni mogą szukać pomocy, jeśli masz internet i troszkę czasu to poszukaj, podzwoń dowiedz się.

Na pewno jeśli nie jesteś ubezwłasnowolniony to sobie mogą najwyżej palcem pokiwać na ten twój domek, także nie daj się zastraszyć.
Tym bardziej jeśli tak postępują z tobą to nie oglądaj się za siebie.

Zapisz się do jakiegoś psychologa z NFZ - tak w ramach terapii na nerwice, żeby nerwy uspokoić, wyciszyć się. Jakim prawem ty masz się denerwować a oni spać spokojnie?
To żaden wstyd a na pewno psycholog odbuduję twoje poczucie wartości i pozwoli uwierzyć że to ty jesteś panem swojego życia a nie toksyczna rodzina.

A Sebcio chce pomoc nie gniewajcie sie na niego
Spadam jak liść, spadam niczym gwiazda. Znajdując wiarę podążam tam gdzie Ty..

przez sebcio 05 paź 2008, 22:04
To Twoj dom???
Calkowicie, ktos w nim mieszka, jesli tak to czy ma jakies prawa do tego domu???, bo moze by warto jakies kroki prawne podjac???

---- EDIT ----

gwiazdka ma racje, na dzien dzisiejszy jestes dla nich zupelnie nietykalny, nie boj sie ich, moga Ci naskoczyc.
sebcio

przez Pstryk 06 paź 2008, 08:47
Ludzie są nieobliczalni - dobrze byłoby się zabezpieczyć na wypadek niechcianej ingerencji. Możesz po cichutku zbierać 'dowody' ich niecnych działań. Co prawda to rodzina i być może zastanawiasz się, czy 'wypada' - ale przecież oni skrupułów nie mają... Podjęcie psychoterapii na pewno Cię wzmocni - a to jest równie ważne jeśli nie bardziej, abyś nabrał dystansu do ich poczynać i przede wszystkim siły aby to znieść.
Pstryk

przez nieboszczyk 06 paź 2008, 12:26
dom jest mój i mojej siostry.problem w tym że kiedy kupowałem dom wpieprzyli siostre na akt notarialny bez mojej wiedzy.o niczym mnie nie poinformowali.a siostra nie robi żadnych opłat,nie dba o dom.to właśnie ja go utrzymuje.a siostra jest taka jak oni.widocznie ona jest tylko poto żeby sprzedać mój dom bez mojej zgody lub żeby niemożna było zmienić czegokolwiek w domu.ona juz mnie straszyła policją i prokuratorem.ale nie ona kupiła ten dom,nie ona go naprawia i nie ona robi opłaty.a ja niemoge nawet zmienić zamka.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez sebcio 06 paź 2008, 13:01
znaczy jestescie wlascicielami po polowie??? Jesli tak to ciezko jej bedzie sprzedac ten dom bez Twojej zgody.
straszyc to sobie moze.
to moze byc wazny argument przed sadem ze nie czymi zadnych nakladow na ten dom.
Moze by tak sprobowac podwazyc ten akt notarialny, ale to bedzie niestety ciezko
sebcio

przez Spadająca_Gwiazda 06 paź 2008, 17:04
może i ciężko.. ale trzeba spróbować.
Spadam jak liść, spadam niczym gwiazda. Znajdując wiarę podążam tam gdzie Ty..

przez danuta2543 06 paź 2008, 18:29
zgadzam się ze sebcio nie ma prawa cię usunąć z domu

przez sebcio 06 paź 2008, 18:34
nieboszczyk, masz w sumie sporo atutow w reku, az tak duzo nie moga Ci zrobic, zawsze istnieej tez dla nich ryzyko ze to ty z fazy obrony przejdziesz do fazy kontrataku :mrgreen:
sebcio

przez inez3 06 paź 2008, 19:36
nieboszczyk, widzisz ile osob cie wspiera? faktycznie, sytuacja jest ciezka... abys mogl sie z tym wszystkim zmierzyc powinienes najpierw pomoc sobie, bo w sytuacji, w ktorej sie teraz znajdujesz oni moga zrobic niemalze z toba wszystko. idz do lekarza, zajmij sie swoim zdrowiem, a potem walcz o swoje szczescie. pozdrawiam

przez nieboszczyk 07 paź 2008, 14:42
otóż z podważeniem aktu notarialnego może być ciężko.a co do lekarza to żaden lekarz i żadek lek nie wyleczy takiej nerwicy dopóki problem nie zostanie rozwiązany.a ten problem stanowią tak zwani krewni w lini prostej którzy przypominają nowotwór na mózgu lub rdzeniu.wytniesz to umrzesz lub będziesz sparaliżowany.nie usuniesz wykończy cie pózniej.

Sortuj wg