usuńcie mnie z forum

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

usuńcie mnie z forum

przez nieboszczyk 02 paź 2008, 13:17
to był błąd że zarejestrowałem sie tutaj.chce żeby mój login zniknoł z tego forum.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Re: usuńcie mnie z forum

przez sebcio 02 paź 2008, 13:39
dlaczego???
ktos Cie urazil jakos, czy obrazil???
czy tez stalo sie tez cos innego???
sebcio

przez nieboszczyk 02 paź 2008, 13:56
po pierwsze dlatego że jakoś boje sie innych.po drugie nikt mi nie odpisuje(być możę jestem nudny).a regulamin to ja znam.więc usunięcie mnie z forum nie zrobi na mnie żadnego wrażenia.tylko oszczędzi mi strachu.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez eligojot 02 paź 2008, 14:16
Ale tak dokładnie to czegoś się boisz od innych?
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez Ridllic 02 paź 2008, 14:39
nieboszczyk takie usuwanie moim zdaniem nie ma za bardzo sensu ponieważ to jest tak ze każdy może mieć chwilkę zwątpienia i w jeden dzień mieć takie myśli a w drugi już inne i będzie się rejestrował na nowo "jeżeli tak już Ci na tym zależy to usuń wszystkie dane w profilu i porzuć konto administrator nie będzie miał dodatkowej roboty "

i dołącze sie do pytania z postu powyżej ??
Ridllic

przez nieboszczyk 02 paź 2008, 14:47
boje sie kłopotów jakie mogą mnie spotkać ze strony innych(wyśmiania,pobicia,kradzieży,wysłania czegoś nietypowego w paczce pod mój adres,lub fałszywych oskarżeń).boje sie też odrzucenia więc z góry rezygnuję i uważam że mój login jest tu niepotrzebny.

przez eligojot 02 paź 2008, 14:49
Ale w jaki sposób? Jedyną rzeczą jaką tutaj zostawiasz jest adres IP, do którego dostęp mają tylko Administratorzy forum to raz. A żeby ktokolwiek mógł znać lokalizację adresu IP (tzn. ulicę itd), to musi być nakaz sądowy lub policyjny wysłany do providera internetu.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez nieboszczyk 02 paź 2008, 15:07
Ridllic. ja napewno nie zarejestruje sie na nowo.kiedy decyduje sie odejść to odchodze na zawsze i nigdy nie wracam.niewiem dlaczego niemoge znalezc mojego profilu,usunąć danych i porzucic tego konta.po drugie to nic nowego że inni mnie wyrzucają więc chce usunąć sie dobrowolnie.niechce słuszeć obelg pod moim adresem.

przez Ridllic 02 paź 2008, 15:25
"nieboszczyk" stąd nikt Cie nie wyrzuca :) i też nie zauważyłem żeby ktoś obrzucał cie obelgami ! a co do tego "namierzenia cię" to "eligojot" przedstawił ci w jaki jedynie sposób jest to możliwe ! tak .że spokojnie nie obawiaj się takich bzdur ludzie są tutaj żeby sobie pomagać :) a nie obrzucać się obelgami ...
Ridllic

przez sebcio 02 paź 2008, 15:31
Ale jednak cos odpisujesz, czyli jezeli wykarzesz troszke cierpliwosci to malymi kroczkami zacznie sie poprawiac.
Co do nieodpisywania na Twoje posty, to obiecuje ze zawse cos odpisze, w koncu nie bez powodu zarzuca mi sie ze zawsze mam na akzdy temat mam swoje zdanie.
sebcio

przez Pstryk 02 paź 2008, 17:46
nieboszczyk, no faktycznie usunięcie konta nie wchodzi w grę - jeśli chcesz usunąć swoje dane skorzystaj z panela użytkownika i po prostu nie loguj się na forum. Jestem pewna, że nic z wymienionych przez Ciebie rzeczy Cię nie spotka na tym forum. Nie uciekaj - bo to tak jakbyś się poddawał. Daj sobie szansę. Na forum jest mnóstwo tematów - na pewno masz wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia na wiele tematów - dla Nas to ważne, że druga osoba dzieli się z Nami doświadczeniami bo często mamy podobne. Wspólnie uczymy się radzić sobie w wielu sytuacjach - jesteś jednym z Nas i z pewnością spotkasz tutaj zrozumienie. No w każdym razie - pomyśl o tym.
Pstryk

przez Spadająca_Gwiazda 02 paź 2008, 23:33
no właśnie nieboszczyku. Ja tez jestem stusunkowo świeżą osobą tutaj i żebyś mnie zobaczył na samym początku.. mówiłam tak jak ty ospale i bez życia a teraz popatrz nawijam jak katarynka. Jeśli coś cię boli wyrzuć to z siebie nie bój się. Nikt cię tutaj nie oceni.. bo wszyscy tutaj jesteśmy TACY SAMI
Spadam jak liść, spadam niczym gwiazda. Znajdując wiarę podążam tam gdzie Ty..

przez danuta2543 03 paź 2008, 14:44
zobacz ile osób odpowiedziało na twoją wypowiedz pozytywnie tutaj nie jesteś sam

przez nieboszczyk 03 paź 2008, 16:24
bardzo dziekuje ale jakoś to do mnie nie dociera.nie potrafie sie z tego cieszyć.

---- EDIT ----

a tak wogóle niemoge odnalezc panelu użytkownika.to może być ban.mnie to obojętne.

Sortuj wg