Czesc wszystkim!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Czesc wszystkim!

przez dimou 01 paź 2008, 15:57
Czesc wszystkim. Mam na imie Kamil. Mam 22 lata ale puki co nie wazne skad jestem itd, etc.
Mam nadzieje ze poznam tutaj osoby, ktore w wiekszym stopniu rozumieja innych, nie koniecznie mnie:) :smile:
Jestem singlem, samotny i tak jakby szukam kogos, ale nie do konca - tu mysle tkwi caly moj problem, taki korzen calego drzewa wszystkich innych problemow. Glowny rdzen powodujacy nie takie reakcje jakie powinny byc na otoczenie i warunki w jakich aktualnie sie znajduje lub znajdowalem i znajdowac bede.:?
Moze na razie tyle. Ciesze sie ze dolaczylem do tego forum. ;)

Re: Czesc wszystkim!

przez Gosiulka 01 paź 2008, 16:02
Cześć dimou, miło że przyłączyłeś się do nas Witaj na forum :P
Przyjaciel forum

przez madzia26 01 paź 2008, 18:47
czesc dimou miło mi cie poznać...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 02 paź 2008, 08:24
Hej dimou, miło Cię poznać. Skoro dostrzegasz problem to już wiele osiągnąłeś.
Pstryk

przez inez3 02 paź 2008, 21:35
dimou, witaj! strasznie tajemniczy ten twoj post :)

przez dimou 02 paź 2008, 23:43
Dzieki wszystkim za powitanko. Za chwile napisze posta w dziale "Depresja", juz zbieralem sie zeby opisac wzystko od poczatku, ale postawnowilem zrezygnowac poniewaz post byl tak dlugi ze nikt nie mial by czasu go przeczytac a opisywal zaledwie 0,3% moich problemow... bezsensu. chocbym nie wiem jak skrucil oopisywanie zawsze bedzie tego za duzo. Opisze tam prosty jeden problem... zapraszam do komentowania.

Opisujac jeden problem mozna wywnioskowac juz kolejnych kilka, ktore sa wywolane conajmniej tuzinem wczesniejszych, kolejnych po tamtych jeszcze wczesniejszych...

Zaczne od jednego. Niech bedzie on symbolicznym szczytem gory lodowej... czy jakiejs tam innej, wybranej.

przez inez3 02 paź 2008, 23:59
dimou, napewno bysmy przeczytali, trzeba bylo nie kasowac. powinienes probowac mowic to co cie boli dokladnie, a nie myslec, ze ktos nie bedzie chcial tego sluchac (czytac) - jakos tak niegramatycznie mi wyszlo :D

Sortuj wg