witam...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam...

przez karolina10 30 wrz 2008, 15:18
witam wszystkich jestem nowa z nerwicą lękowa żyję od roku jest o wiele lepiej niż było pół roku temu odstawiłam seroxat a zaczęlo sie od moich przeżyć 5 lat temu chorowałam na ziarnice potem zmarła moja mama a dwa lata temu powiesił się mój jedyny brat został mi ojciec ktorego nienawidzę ale mam tez swoją rodzinkę dwie cudowne córeczki i męża który sprowadza mnie na ziemię jak mam wrazenie zawłu, wulewu itp u mnie głównie jest lęk przed śmiercią i wrazenie że non stop mi cos dolega a to serse za szybko mi bije a jak wolno to tez zle i tak to ze mną jest pozdrawiam

Re: witam...

przez Pstryk 30 wrz 2008, 16:22
Witaj karolina10, miło Cię poznać. Masz sporo za sobą - rozumie, że korzystałaś z psychoterapii :?:
Pstryk

przez inez3 30 wrz 2008, 20:18
karolina10, witaj, witaj... super, ze jest lepiej a znami bedzie jeszcze lepiej :P pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

psychoterapia..

przez karolina10 01 paź 2008, 11:49
tak korzystalam z psychoterapii ale szczerze nie bylam do konca zadowolona..

przez Pstryk 02 paź 2008, 08:21
Wiesz, często trzeba próbować parokrotnie - jest duży wybór - terapia grupowa, indywidualna. Próbuj - nie poddawaj się bo same leki niewiele wskórają - poza hamowaniem somatycznych objawów niezbędne jest zrozumienie, dlaczego to się dzieje.
Pstryk

Sortuj wg