Kiedyś sie odnajdę..

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: Kiedyś sie odnajdę..

przez Pstryk 31 paź 2008, 15:22
Spadająca_Gwiazda napisał(a): "jesteś beznadziejna, jesteś przyczyną i początkiem wszystkich problemów.."

Mam nadzieję, że te słowa były skierowane do choroby a nie Ciebie samej :?: Nie możesz się obwiniać.
Pstryk

przez Spadająca_Gwiazda 31 paź 2008, 17:30
jakoś nie potrafię sobie samej wytłumaczyć.. bo to ja jestem kłopotem, ja jestem ciężarem dla innych, ja..
Spadam jak liść, spadam niczym gwiazda. Znajdując wiarę podążam tam gdzie Ty..

przez Pstryk 01 lis 2008, 12:26
Czyżby, Ty :?: Spadająca_Gwiazdo czy to, jak postępujesz, zachowujesz się i postrzegasz świat jest na pewno Twoim wyborem [charakterem] czy zostało Ci to narzucone przez chorobę :?: Gdyby tak było moja Kochana, to nawet byś sobie z tego sprawy nie zdawała. Nie bądź dla siebie taka okrutna.
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Spadająca_Gwiazda 02 lis 2008, 01:49
No ale to my kierujemy swoim postępowaniem.. choroba jest raczej dodatkiem. Ja nie wiem kiedy dokładnie zaczęłam chorować być może od zawsze ale nigdy to nie przybierało takiej formy jak teraz. To tak jakbym całe te swoje życie spała i nagle bach! wszystkie hamulce puściły.
Jestem winna bo wielki zawód sprawiałam najbliższym, czasami prosiłam Boga żeby choć raz moi rodzice byli ze mnie dumni, żeby nie musieli się za mnie wstydzić.. ale chyba nie słyszał tego albo pochylał się nad nieszczęściem bardziej potrzebujących ludzi..
Spadam jak liść, spadam niczym gwiazda. Znajdując wiarę podążam tam gdzie Ty..

Sortuj wg