hej

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: hej

przez danuta2543 10 paź 2008, 10:30
już żałuje

przez Spadająca_Gwiazda 10 paź 2008, 15:06
ej ej spokojnie. Danusiu ja myślę że już dotarłaś do takiego etapu kiedy na prawdę trzeba z tym coś zrobić. Swój smutek zmieniasz w złość a nie tędy droga.
Powiedz co chciałabyś usłyszeć? bo tutaj ludzie tylko moga pomóc dobrym słowem. Każdy chciałby usłyszeć co innego ale nie znamy swoich sytuacji ani potrzeb, trudno nam zgadnąc jakiego typu pomocy osoba potrzebuje.

Niestety ale to prawda dobre słowa pomogą w chwilach zwątpienia ale nie wyciągną nas z tego stanu. Chciej walczyć od siebie, jestes taka apatyczna, wyłączona myślami.
Pozwól sobie pomóc zgłoś sie do psychiatry. Jesli ty sie nie odważysz to powiedz kto to zrobi za ciebie..?
Zamykanie się w sobie nie pomoże ci, nie wyciagnie cie z tego a tylko będziesz się czuła gorzej. Przypomij sobie chwile, byłaś kiedykolwiek szczesliwa? na pewno chciałabys do tego wrócić.
Może i zycie posypało się ale wież mi da się je posklejac. Za kilka lat obejżysz sie za siebie i będziesz cholernie dumna z tego że masz to za sobą.
Odważ się, Pan Bóg woła do ciebie nie widzisz? :)
Spadam jak liść, spadam niczym gwiazda. Znajdując wiarę podążam tam gdzie Ty..

przez danuta2543 10 paź 2008, 16:02
przepraszam przepraszam przepraszam cię pstryk może nie zrozumiałam co chciałaś mi przekazać pozdrawiam serdecznie

---- EDIT ----

Pstryk bardzo dużo z siebie dajesz na forum pomagając ludziom dla mnie jesteś super Dziewczyna tak mi głupio za ten incydent który się zdarzył pozdrawiam

---- EDIT ----

Kochani mój czas na forum chyba dobiega końca ja nie umiem pomóc a swoimi wypowiedziami nie chce zaszkodzić nikomu a czuje ze to robię PSTRYK jeszcze raz cię przepraszam trzymajcie się cieplutka Jak cos mnie dopadnie to wrócę pa pa pa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg