witam poniewczasie, jest ile osób jest spoza polski i skąd?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam poniewczasie, jest ile osób jest spoza polski i skąd?

przez realista 20 wrz 2008, 10:30
Jestem ciekawy czy jeśli żyjecie w innym kraju, to jaki macie dostęp do lekarza, recept, itd. Czy musicie kombinować z lekarzem w polski i brać leki na zapas, jak sobie radzicie w sytuacji, gdy trzeba zminić lek?
A może się poznamy realu? Ja żyję w UK, rejon nieistotny, jeśli nie ma tu nikogo stąd. W razie czego walcie na priva, chętnie popiszę z kimś z Anglii i nie tylko.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę dużo, dużo zdrowia, coraz lepszego samopoczucia i po prostu byście byli szczęśliwi.
realista

Re: witam poniewczasie, jest ile osób jest spoza polski i skąd?

przez betty_boo 20 wrz 2008, 10:40
hej . chetnie pogadam ale nie umiem wysyłac wiadomości na priva:) jestem ze slaska ale znam realia irl i gb bo sama tam kiedys pracowałam i czesto wyjezdzam.moge ew. podac nr gg.pozdr

---- EDIT ----

czesc. chetnie pogadam ale nie umiem wysyłac wiadomosci na priva:)jestem ze slaska ale znam realiza gr i irl bo tez tam kiedys pracowałam. moge ew. pogac nr gg. pozdrawiam

przez realista 20 wrz 2008, 10:55
betty_boo napisał(a):hej . chetnie pogadam ale nie umiem wysyłac wiadomości na priva:) jestem ze slaska ale znam realia irl i gb bo sama tam kiedys pracowałam i czesto wyjezdzam.moge ew. podac nr gg.pozdr

---- EDIT ----

czesc. chetnie pogadam ale nie umiem wysyłac wiadomosci na priva:)jestem ze slaska ale znam realiza gr i irl bo tez tam kiedys pracowałam. moge ew. pogac nr gg. pozdrawiam

Betty, naciśnij PW koło w moim polu, wtedy wpiszesz wiadomość i mi wyślesz :)
realista

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 22 wrz 2008, 12:21
Kwestia leczenia za granicą na pewno jest trudniejsza z powodu barier językowych. Ciekawe, jak działają systemy lecznictwa za granicą - piszcie jak wiecie.
Pstryk

przez Magdalenka81 30 wrz 2008, 11:07
Hej,ja sie lecze w UK,biore psychotropy i chodze do psycholozki,jestem bardzo zadowolona.Uwazam ze mozna sie leczyc w Anglii i wyleczyc tylko trzeba trafic na odpowiednich lekarzy,chyba jak wszedzie :smile: Jesli macie jakies pytania to piscie smialo postaram sie pomoc,pozdrawiam

przez Martin Silenus 30 maja 2009, 20:55
Ja również korzystam z służby zdrowia w UK i jestem bardzo zadowolony. Nie jest idealnie, ale bije to na głowę to z czym miałem do czynienia w Polsce. No i nie płaci się za leki, tylko za recepty, więc nie ma niespodzianek, że w aptece ktoś nam poda rachunek, który zwali nas z nóg. Pozdrawiam!
Ostatnio edytowano 30 maja 2009, 21:34 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Hmmm, odgrzebujemy stare wątki? :>
What a Long, Strange Trip This Has Been...

przez ciagleszukam 13 paź 2009, 22:23
Ja rowniez mieszkam w UK, ale nawet nie moge sie zmusic, zeby pojsc do lekarza :(

Sortuj wg