moja historia- szukam jakiejkolwiek pomocy - 1 raz na forum

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: moja historia- szukam jakiejkolwiek pomocy - 1 raz na forum

przez Pstryk 22 wrz 2008, 12:17
tomasz1991, te objawy będą się intensyfikować wraz ze wzrostem Twojego przejmowania się nimi - tak to działa. A wkurz się na to - niech się cholera śmieją kij im w oko, od pocenia nie umrę, jak zacznie Ci się język plątać powiedz: qrcze, to nie może być, żeby mi myśli blokował jakiś stres a sio.... Wkurz się na te mechanizmy a zauważysz coś bardzo banalnego - jak to nerwica karmi się Twoim strachem. Im bardziej będziesz go pielęgnował tym bardziej będzie Ci dokuczać.
Pstryk

przez muszeczka 15 sie 2009, 11:51
witam zgadzam się z poprzednikami że leki mogą wyciszyć trochę ja mniełam te same objawy co ty Tomek i myślę że powinneś porozmawiać z psycholog i pogadać szczerze o swoich przeżyciach bo bez przyczyny nie ma choroby a psycholog jeżeli zajdzie potrzeba napewno skieruje cię do psychiatry a lepiej jest pójść wcześniej bo ja poszłam za pózno i teraz jest mi ciężko a tobie życzę zdrówka przedewszystkim i skorzystaj z psycholog i myślę że będfzie dobrze : :oops: :oops:

przez joanna5 03 paź 2009, 23:05
leki wspomagajace plus psychoterapia to dobrepolaczenie,ja tak funkcjonowalam latami,pisalam ksiazki ,studiowalam,i mialam ciezkie depresje,powoli sie pozbieraalam,ludzie,gdy jest potrzeba,zawsze sie znajda,trzeba im tylko umiec wyjasnic,co sie z nami dzieje,to trudniejsze,bo czesto sami tego nie wiemy.
joanna5

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg