dziwne bicia serca!!!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: dziwne bicia serca!!!!

przez Tornado 17 wrz 2008, 17:24
Nie wiem, czy jest to jedna z najlepszych pozycji jakie pokazały się na ten temat, ale swego czasu dostępna była w "Klubie dla ciebie". Debbie Shapiro "Wpływ emocji na zdrowie. Twoje ciało mówi, co czuje dusza."

Psychologiem nie jestem :)
Miałam jednak w liceum bardzo silne postanowienie zmiany swojej sytuacji i doszłam do takich a nie innych wniosków... Trwało to jednak bardzo długo. Cierpliwość się opłaciła :)
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez ivette73 17 wrz 2008, 18:54
Dziekuję jeszcze raz Tornado, pozdrawiam:)

przez ziemiowit1978 17 wrz 2008, 21:50
Witajcie

Nie wiem czy moja poprzednia odpowiedź dotarła więc piszę jeszcze raz.

Tornado . madzia i inni bardzo dziękuję za dobre rady!
Mam tylko pytanie co robicie i jak walczycie z tą cholerną nerwicą? Doradźcie jak sobie z tym poradzić bez zbędnych prochów i tym podobnych rzeczy?
Dzisiaj muszę powiedzieć, że czuję się dobrze. Żadnych akcji z sercem itp. Myslę, że to trochę dlatego że poczytałem parę ciekawych opisów podobnych do moich na tym forum i zacząłem pomalutku wierzyć, że może to nie zawał? Bo skoro tylu z Was ma podobne akcje no to chyba wszyscy nie możecie mieć problemów poważnych z sercem? Ale to dopiero początek bo pewnie ja znowu dojdzie to ataku nerwicy to wszelkie lęki powrócą- oby NIE!
Widzę więc, że rozmowa z Wami chyba mi pomaga.
Co do Holtera to nie miałem robionego ale UKG i EKG wysiłowe mam za sobą (rok temu) i było wszystko ok - więc może to jednak nie serca i nerwica?
Dzięki jeszcze raz za wsparcie i wymiane uwag. Czekam na nowe i chętnie posłucham jak sobie z tym radzić.

Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 18 wrz 2008, 12:17
ziemiowit1978, ivette73, miło Was poznać. Na forum znajdziecie na pewno mnóstwo tematów, które Was zainteresują. Zapraszam zatem do rozmowy i pozdrawiam cieplutko. Od siebie dodam, że to co się dzieje to mechanizmy, które można opanować. Psychoterapia na pewno Wam w tym pomoże.
Pstryk

przez madzia26 18 wrz 2008, 17:57
ziemowit1978 ja niestety nie chodze na żadną psychoterapie chodz warto by było skożystać narazie biore leki i one głównie dają mi normalnie funkcjonować

przez ziemiowit1978 18 wrz 2008, 20:36
Do madzia26:

To widzę , ze jedziemy na jednym wozku bo ja tez omijam lekarzy majac nadzieje ze tak jak nagle przyszly tak nagle odejdzie! dzisiaj zrobilem sobie maly spacer a tu zaczelo mnie dlawic cos w klatce łydki zaczęły mi cierpnąć i znowu stracha mam o co tu chodzi co sie porobiłó?

przez madzia26 19 wrz 2008, 16:07
ziemowit1978 miałam tak nie raz czasem wogule nie wychodze z domu bo się boję ale na dłuższą mete tak się nie da mam codzienne obowiązki jak każdy,biore leki jakoś narazie normalnie funkcjonuje może wezme się wkońcu za siebie i pujde na psychoterapie tobie tez to radze bo sam sobie nie dasz rady to cholerstwo jest podstepne

przez ziemiowit1978 19 wrz 2008, 18:06
madzia26 chyba masz rację wszystko dobrze jak mozna siedzieć w domu ale jest jeszcze praca i inne wazne rzeczy. Że też nie ma na to sposobu!

przez Tornado 19 wrz 2008, 18:14
ziemiowit1978, sposób jest, trzeba tylko odpowiednio do sprawy podejść. Przeczytaj jeszcze raz proszę tę moją długą wypowiedzź i zastanów się w odniesieniu do niej nad swoim podejściem. Wysnucie wniosków łatwe nie jest - czasami wiele czasu zajmuje, ale wydaje mi się że zamknąłeś się na rozwiązanie... To, co się dzieje z Twoim organizmem to najzwyklejsza nerwica. Praca nad nią rozwiąże te problemy.
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez ziemiowit1978 20 wrz 2008, 00:15
Tornado wracam do szukania odpowiedzi i wyjścia z tej męczącej sytuacji. Mam nadzieje, że tak jak rok temu mnie dopadło i udało się przezwyciężyć to cholerstwo to może i teraz się uda. Jedno jest tylko inne - trzeba użyć innych sposobów bo widzę, że nerwica uodparnia się nawet na to jak się ją leczy!
Dzięki za dobre rady i jak zawsze czekam na nowe.

Pozdrawiam

przez madzia26 21 wrz 2008, 09:39
spróbuj jeszcze ten magnez z potasem powinno troche pomuc ja dostawałam recepte na propanolol ale jakoś po przeczytaniu ulotki bałam się go zażyć wiec postanowiłam tym magnezem z potasem i naprawde pomogło różnice poczułam tak do miesiąca

przez ziemiowit1978 22 wrz 2008, 10:39
madzia26 zacząłem brać aspargin zobaczymy cos się stanie. Zastanawiam się tylko czy nie zrobić sobie jeszcze raz ekg wysiłkowego bo niepokoją mnie pewne objawy przy ruchu zatykanie skacze mi puls szybko chć ciśnienie w normie. I nie wiem co zobić czy to nerwica czy (oby nie!) cos innego?

Pozdrawiam

przez madzia26 22 wrz 2008, 17:16
mam podobnie z tym pulsem ale ja sie tym jakos nie przejmuje przynajmniej sie staram hehe ale jak masz jakies wątpliwości to porób se jeszcze jakieś badania przecież nie zaszkodzi a przynajmniej cie uspokoi...

przez ziemiowit1978 22 wrz 2008, 20:57
Puls to moze i da się olac ale boje sie trochę jak wchodzę na bieżnię i nagle po siedmiu minutach zaczyna mi brakować powietrza a jeszcze 1,5 miesiąca temu było tak ok już sam nie wiem.

Sortuj wg