witam, poszukuję pomocy

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam, poszukuję pomocy

przez marysiakasia 10 wrz 2008, 21:57
witam wszystkich forumowiczów,
trafiłam tutaj szukając informacji na temat nerwicy natręctw na którą chyba cierpię, a w każdym razie moje natręctwa i rytuały są coraz bardziej męczące, nie panuję nad nimi i doszłam do wniosku że nie poradze sobie sama, myślę o psychoterapii ale nie wiem do kogo pójść, mieszkam w okolicach Kalisza, czy możecie kogoś polecić?????
bardzo proszę.........

nie wiem czy coś źle robię ale kiedy wysyłam prywatną wiadomość najpierw jest napisane że 'wiadomość została pomyślnie wysłana' a potem ta wiadomość jest w 'do wysłania' a nie w 'wysłane'........co źle robię?? ;)

pozdrowienia dla wszystkich:)

Re: witam, poszukuję pomocy

przez Pstryk 11 wrz 2008, 09:16
Cześć marysiakasia, miło Cię poznać. Dobrze, że jesteś świadoma tego, co się z Tobą dzieje i od razu szukasz pomocy - im szybciej zaczniesz leczenie tym szybciej sobie z problemem poradzisz. Dlatego psychoterapia/specjalista to świetny pomysł - w subforum Oferty na pewno znajdziesz coś n/t leczenia w Twoich okolicach. Zajrzyj tam.

Co do problemów technicznych - Twoja wiadomość zniknie z katalogu Do wysłania w momencie, gdy osoba, do której pisałaś pojawi się na forum i odczyta wiadomość. Do tej pory będzie przechowywana w tym katalogu.
Pstryk

przez marysiakasia 12 wrz 2008, 00:20
dzięki:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monika03 28 paź 2008, 20:48
hej hej kalisz wita :) ja tez jestem z kalisza i cierpie na nerwice natrectw:)
monika03

Sortuj wg