Gdzie sie zgłosic

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Gdzie sie zgłosic

przez Hubert811 08 sie 2008, 17:02
Witam wszystkich potrzebuje od was porady.
Moim problemem glownym od ktoreg sie zaczelo to to ze nie potrafilem sie wysikac w obecnosci innych (praktycznie od dziecka). Teraz boje sie gdziekolwiek wychodzi jak i to ze czesto mnie cos boli czy tez choruje (nie wiem jak to nazwac)
Postanowilem sie zglosic na psychoterapie jednak zadzwonilem na Sobieskiego a tam mi powiedzieli ze oni maja zajecia tylko do 14.

Nie mam pojecia czy istnieje jakies refundowane placowki gdzie zajecia sa popoludniowe. Najlepiej okolo 18. Lub w przypadku indywidualnej terapi np: sobota.
Nie rozumiem jak w takim miescie dowiadduje sie ze zajecia sa tylko do 14, dzwonilem kiedys do krakowa(mialem tam pracowac) na Lenartowicza i bez problemu zajecia odbywaly sie zarowno rano jak i popoludniu.

Bardzo prosze o pomoc gdyz jest coraz gorzej.

Re: Gdzie sie zgłosic

przez Hubert811 08 sie 2008, 17:05
A mam jeszcze jedno pytanko czy hipnoza dziala na cos takiego, czy to sie da w jakis sposob wyleczyc

Dzieki i pozdrawiam

przez eligojot 08 sie 2008, 17:55
Hubert811 napisał(a):a tam mi powiedzieli ze oni maja zajecia tylko do 14.

Bo na Sobieskiego jest oddział dzienny, dlatego idzie się na 8 i wychodzi o 14 zaraz po wzięciu tabsów. Raczej nie znajdziesz refundowanej pscychoterapii w godzinach, jakie ci odpowiadają (popołudniu, soboty) z prostej przyczyny, że psycholodzy na panstwowych posadach tak jak ty pracują od godziny 8.oo czy 9.oo , i to max. 20 h tygodniowo.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 10 sie 2008, 10:47
Cześć Hubert811, miło Cię poznać. Zajrzyj do subforum Oferty - na pewno znajdziesz informacje n/t. Terapia to dobry pomysł więc nie poddawaj się - szukaj, aż znajdziesz.
Pstryk

przez Hubert811 11 sie 2008, 22:33
Czesc nie moge sie zgodzic z twoja wypowiedzia. Mieszkalem ostatnio w kr i tam chcialem sie juz zgloscic i bez problemow sa tam terapie popoludniowe zarowno indywidualne jak i grupowe, a co najciekawsze w wielu placowkach. Niestety nie zdarzylem a teraz mieszkam tutaj.
Pozdrawiam

Sortuj wg