dzień dobry

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

dzień dobry

przez estella 23 lip 2008, 17:21
Wpisałam w googlach (a gdzież indziej) hasło "psychologia forum" i na pierwszym miejscu wyskoczył mi adres tej strony. Tak od końca mogę zacząć opowiadanie o mojej przygodzie z najtrudniejszą dziedziną życia, pełną abstrakcyjnych pojęć, których, jak pewnie duża część Was, nie zdążyłam jeszcze zrozumieć i pewnie nigdy nie zrozumiem do końca, pełną zawirowań, emocji, pytań, odpowiedzi...
Wiem z doświadczenia, że to bardzo trudne wejść w swoje wnętrze i zazwyczaj jest potrzebny kubeł zimnej wody wylany na rozgrzaną słońcem głowę, żeby spróbować. Jestem w okresie, kiedy człowiek określa swoje autorytety, szuka wartości, przyjaciół, zainteresowań takich na całe życie.
Liczę, że znajdę tutaj otwartych ludzi, bo najłatwiej jest wygadać się i poszukać odpowiedzi u kogoś, kto nie będą cię osądzać przez pryzmat tego jak wyglądasz, jakie masz marzenia, prawa, osiągnięcia.
Nie wgłębiałam się póki co w treści forum, ale jeśli dobrze trafiłam, powiedzcie ;)

Re: dzień dobry

przez Gringo 23 lip 2008, 18:41
Witaj, nie jestem stalym uczestnikiem tego forum, wpadam raz na kilka miesiecy, dzis cos mnie natchnelo. W kazdym razie jeszcze raz witam i sluze pomoca :) Napisz, co cie gryzie, co cie gnebi :D
Gringo

Re: dzień dobry

przez Pstryk 27 lip 2008, 08:54
Cześć estella, miło Cię poznać. Zapewne odnajdziesz tutaj wiele odpowiedzi na swoje pytania - zapraszam więc do rozmowy na forum ;)
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg