Nadszedł czas udziału również i na "takim" forum

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Nadszedł czas udziału również i na "takim" forum

przez Lucja 20 lip 2008, 20:52
Witam serdecznie wszystkich,
Jeszcze nie znam nikogo z Was, nie wiem kto jest kim, co z czym tu "się je", ale zainteresowała (jeśli można to tak określić ;) ) mnie tematyka tego forum.
Dlaczego w tytule napisałam .. na "takim" forum..? Po krótkim oglądzie mogę stwierdzić, że jest to specyficzne forum ,skupiające osoby chorując na depresję, nerwice, mających problemy.. Stąd jego specyfika w moim odczuciu. Zwłaszcza, że do tej pory uczestniczyłam w udziale na forach dość luźnych tematycznie, kobiecych, związanych z hobby, czy pracą..
Tu chodzi o coś znacznie poważniejszego, o moje, o nasze zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie.
Po części interesuję się psychologią, po części stwierdziłam, że potrzebuję pomocy, a jeszcze nie mam odwagi na bezpośredią wizytę u psychologa/psychiatry.

Mam 25 lat
Mieszkam w małym polskim mieście
Pracuję i praca którą wykonuję jest po części związana z psychologią, całkiem niezła, ale też niezwykle stresująca, pod tzw presją czasu, w warunkach stresowych itp.
Ukończyłam studia
Jestem w związku z mężczyzną, którego kocham, który kocha mnie

O tym dlaczego tutaj jestem chętnie opowiem w innym poście. Tutaj chciałam się po krótce przedstawić i powitać.

Witam więc i liczę, że znajdę tu potrzebną mi pomoc i wsparcie. Może zrozumienie.

Re: Nadszedł czas udziału również i na "takim" forum

przez Katarzynka35 21 lip 2008, 23:57
Witaj Lucja:)
Też niedawno dołączyłam do tego forum. Mój pierwszy epizod też był w liceum, potem na studiach:(potem długo ok i teraz znowu:(
pozdrawiam ciepło!

przez ewaryst7 22 lip 2008, 12:36
Lucja, Witaj...:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 22 lip 2008, 19:08
Cześć Lucja, miło Cię poznać. Wydaje mi się, że gdyby ludzie 'zdrowi' Nas poznali wszyscy by zyskali - szkoda, że tak rzadko do Nas zaglądają ;) Świat byłby lepszy - dla wszystkich.
Pstryk

przez sylwiaczek-26 03 wrz 2010, 20:26
Witam Wszystkich!
Jestem tu nowa, długo szukałam jakiegoś źródła informacji jak inni sobie radzą z problemami nerwicy, depresji, etc. aż w końcu trafiłam tu na forum. Jak fajnie, że tu wszyscy jesteście, dziękuję WAM!!!!!!!!! Teraz chociaż wiem, że takich nerwusków jak ja jest baaaaardzo dużo.

Sortuj wg