Cześć?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć?

przez xxs 13 lip 2008, 17:51
Chciałam się przywitać na forum...
Zarejestrowałam się już jakiś czas temu ale w sumie nie wiedziałam jak zacząć, co napisac...
Więc w skrócie...
Mam 21 lat, od kilku lat cierpię na nerwicę i depresję.
Przez ostatni rok mój stan się pogorszył, jeśli chodzi o te dwie choroby.
Nigdy ich nie leczyłam, bo nie sądziłam, że się odważe.
Obecnie mieszkam w Anglii ale już za dwa tygodnie zlatuje do Polski aby zacząc jakiekolwiek leczenie, bo nie daje sobie rady...

[ jesli do tego czasu się nei rozmyślę, bo i tak nie widze w tym sensu]

dodajmy do tego, że mam zaburzenia odżywiania .

jestem zdana na sama siebie i nie wiem gdzie powinnam się udać, co robić, jak etc.etc. ..

Może ktoś z Was jest w stanie mi pomóc/naprowadzić...

Z góry dziękuję.Pozdrawiam.

Paulina
xxs

Re: Cześć?

przez ewaryst7 13 lip 2008, 19:33
xxs, Musisz jak najszybciej udać się do psychiatry. szukaj dobrego. Popytaj ludzi i szukaj. Na pewno przepisze ci lekarstwa i zaleci psychoterapie.Leczenie może potrwać , i nie należy się tym zrażać.Szkoda , że nie zaczelaś się leczyć od razu...Ale jestem pewna , że sobie poradzisz.Pamiętaj ;NA DEPRESJĘ SIE NIE UMIERA.TO choroba wyleczalna. Nerwica rownież.Trzymaj się i pisz jak będziesz mieć doła.pA

przez fray 13 lip 2008, 19:34
witaj. Dobrze że zdecydowałaś się na rozpoczęcie leczenie. Lepiej nie rezygnuj z tego, przecież nic złego ci tam nie zrobią a mogą pomóc. Jeśli chciałabyś mogłybyśmy popisać do siebie, może nie byłabyś tak samotna w tym cierpieniu jakie przeżywasz. Zaburzenia odżywiania też mi są bliskie ale chyba co innego niż ty sądząc po twoim nicku. Jeśli będziesz miała ochotę zawsze stoję otworem :)
nawiedzana przez duchy dawno zmarłych ciasteczek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Capsel 13 lip 2008, 19:57
czesc to ja nawiedzam ponownie.

przez Pstryk 19 lip 2008, 18:50
Cześć xxs, miło Cię poznać. Co do specjalistów - w subforum Oferty na pewno znajdziesz jakieś namiary z Twoich okolic. Nie zwlekaj - mimo iż nie wierzysz, bo przecież nic nie masz do stracenia a jeśli nic nie zrobisz, będziesz miała coraz większe pretensje do siebie samej, wyrzuty Cię z czasem doprowadzą na krawędź... A gdy już pójdziesz do specjalisty, nie owijaj w bawełnę - mów prosto z mostu - bo oni są dla Nas, nie na odwrót - zbyt często o tym zapominamy! Przecież nie chcesz tak żyć! Walcz!
Pstryk

Sortuj wg