Witam serdecznie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam serdecznie

przez Upadek 13 lip 2008, 00:10
Witam was serdecznie..

Przeprazam za tak chaotyczny oraz nieprzemyslany post...
lecz pisze,to co w tej chwili czuje...
Na imie mi krzysztof.. od ponad roku mam pewne problemy,dotychczas radziłem sobie z nimi...
Lecz ostatnimi czasy,przelala sie czara goryczy...

Nie bede owijał tego gówna w papierki od cukierków,więc zacznijmy od problemu...
Wlasciwie,nie wiem gdzie powinienem napisać ten post...

Mam problem,mianowicie...czuje obrzydzenie do świata... zle sie czuje rozmawiajac z kimś... ogladajac co sie w swiecie dzieje..
Świat schodzi na psy,zle sie czuje w dzisiejszym świecie...

Miewam mysli samobójcze... nie wiem co robić...

Przepraszam za chaos... ale wlasnie ten chaos wyjaśnia mój stan psychiczny najlepiej jak umiem...

Re: Witam serdecznie

przez carlos 13 lip 2008, 02:18
Witaj.

Mnie też dopadały myśli samobójcze. Moja rada to wybrać się do psychologa/psychiatry i spróbować przedstawić sobie świat w ten sposób w jaki robiłes to KIEDYŚ, kiedy nie dokuczał Ci ten problem.

przez Upadek 13 lip 2008, 06:19
Słusznie,lecz niezbyt widzi mi sie wizyta u pscyhologa... jak wiadomo w naszym Pieknym Kraju ,człowiek chodzacy do lekarza tej specjalizacji odrazu uznawany jest za psychopate,zdolnego wylupac dziecku oczy łyżeczką... :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez vicious circle 13 lip 2008, 07:33
witam.. na szczescie tak sadza tylko Ci ktorzy stoja dookola i nie maja zielonego pojecia o tym z czym sie zmagasz..

Ty wiesz ze nie jestes psychopata ""zdolnym wylupac dziecku oczy łyżeczką .." i bedzie o tym wiedzial Twoj terapeuta, który nie spojrzy na Ciebie w ten spodob kiedy staniesz na progu jego gabinetu..
powodzenia zycze..

i witam serdecznie na forum...:)
pozdrawiam ciepło..

vicious circle

przez fray 13 lip 2008, 09:09
witaj. Moi przedmówcy mają rację, wizyta u psychologa może ci pomóc. Nie musisz przecież mówić znajomym że chodzisz na terapię. Nie chcę straszyć ale twój stan może się pogłębiać a dopiero wtedy ludzie mogą zacząć traktować cię jak psychopatę na podstawie twojego zachowania i tego co mówisz.
nawiedzana przez duchy dawno zmarłych ciasteczek

przez Pstryk 13 lip 2008, 12:33
Cześć Upadek, sam musisz zdecydować, czego chcesz dla siebie - nikt tu nic lepszego poza konsultacja ze specjalistą nie doradzi. Myśli samobójcze są niebezpieczna i nie można ich ignorować. Z bólem egzystencjonalnym można również się uporać. Nie masz wpływu na to, co dzieje się na świecie, ale możesz sprawić, aby świat wokół Ciebie był lepszy - dla Ciebie i Twoich bliskich pomimo, że niem masz wpływu na tak wiele spraw.
Pstryk

przez t.w.i.l.i.g.h.t 13 lip 2008, 14:35
100% zgody z "przedpiścami" - dodam tylko, że obawę przed wizytą u psychologa znam bardzo dobrze, aż do dziś - i również tłumaczyłem to sobie w taki sposób, jak i na milion innych. Pomysł o tym najuczciwiej jak możesz - czy naprawdę to jest prawdziwy powód, dla którego nie chcesz się udać do specjalisty? Reakcje nerwicowe/depresyjne najczęściej maskują coś, czego nie pozwalamy sobie poczuć/pojąć - podświadomie, widzimy tylko "fasadę", maskę. nic dziwnego, że podświadomość niemal każdego z nas reaguje tak na perspektywę pierwszej wizyty u psychologa (albo i kolejnych)

Trzymam kciuki, jaką decyzje byś nie podjął :)
Obrazek
"Crucify" - Tori Amos

Sortuj wg