WITAM :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

WITAM :)

przez wiex 11 lip 2008, 11:57
Cześć jestem nowy.. obecnie mam 23 lata i w wieku 18 lat narodziła się ta główna nerwica czyli napady lękowe i każdy inny objaw nerwicy bo szczerze to nie ma chyba objawu którego ja nie miałem :D z tym że nerwowy,wrażliwy i podatny na różne nerwicowe objawy jestem od małego:)Niestety ...... Czytałem często różne fora tego typu ponieważ szukałem odpowiedzi na własne "potargane nerwy".Postanowiłem się zarejstrować bo uważam że takie forum to dobra terapia prawda ? chyba nawet najlepsza z możliwych.... Można sobie po mału wbijać do głowy że to "TYLKO NERWICA" a nie stwardnienie rozsiane,rak czy schizofrenia...Pozdrawiam wszystkich :)

Re: WITAM :)

przez t.w.i.l.i.g.h.t 11 lip 2008, 14:45
Witaj :) Tak, zgadzam się, ze to bardzo dobra terapia... A może nie cała, może tylko jej element. Nie martw się - niemal każdy z nas wbijał sobie coś do głowy w związku z nerwicą - od własnej beznadziejności, przez najcięższe choroby ''fizyczne''. Zresztą, czy ''zdrowi'' też tego nie raz nie robią? My tylko troszeczke ''mocniej" :)

Gratuluję, że się zapisałeś i wspomniałeś kilka słów o sobie - to już wymaga sporej odwagi :) Jeżeli tylko będziesz chciał napisac coś więcej, na pewno chętnie przeczytam(y).
Obrazek
"Crucify" - Tori Amos

przez Pstryk 13 lip 2008, 13:08
Cześć wiex, miło Cię poznać. Nom, myślę, że forum to dobry pomysł - na pewno warto spróbować. Zapraszam do rozmowy. Pozdrawiam.
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jovita 13 lip 2008, 20:27
Witaj :) szczegolnie goraco cie witam na forum:)
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Sortuj wg