Witam Wszystkich...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam Wszystkich...

przez Misiek 30 cze 2008, 08:01
Witam,

cieszę się że znalazłem to forum, widzę że nie tylko ja mam takie problemy a to już dużo !!! :smile:

Re: Witam Wszystkich...

przez Anielka1313 30 cze 2008, 09:43
Witaj Misiek.Obrazek,i nie daj sie tej przebżydlej chorobie.Pozdrawiam cieplutko.
Idż prosto i uśmiechaj się

przez Magdalenka81 03 lip 2008, 22:40
Witam na forum:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gabrielle 04 lip 2008, 00:08
Misiek, wybacz pytanie, ale... Czy to znaczy, że jeśli w Chinach 99 procent ludzi pracuje ponad siły za marne pieniądze i noszą podobne mundurki, to... to już dużo?

(Przepraszam wszystkich Czytelników. Sama cierpiałam kilka lat na depresje i objawy nerwicowe. Xanax mój najlepszy przyjaciel był wtedy. Wybaczcie, ale mam tu ważne pytanie)

A gdyby tak znaleźć się w świecie, którego nie znamy? W świecie pełnym radości i szczęścia pomimo tego, że dziś czujemy się niespecjalnie? Czy spotykając się z ludźmi, którzy są tacy, jakimi my chcielibyśmy być, z takimi, którzy czują się tak, jak my chcielibyśmy się czuć, nie odzyskalibyśmy dobrego samopoczucia i nie stalibyśmy się tacy?

Ot, takie pytanie pod wpływem impulsu :)

przez Magdalenka81 04 lip 2008, 14:02
Gabriello ludzie o ktorych piszesz sa moimi wzorcami,wrecz uwielbiam przebywac w ich towarzystwie dodaja mi energi,lubie ludzi z pogoda ducha ale i z odpowiednia werwa,tacy mnie motywuja do bycia taka jak oni!Dzieki wszystkim ktozy dodaja nam sily:)

przez Gabrielle 04 lip 2008, 14:18
I tak trzymać Magdalenko, czego życzę Tobie, sobie i wszystkim innym! Jedni wpływają na nas tak, że podtrzymują nas w kiepskich stanach, inni przeczą naszym odczuciom mówiąc: "Przestań! Jesteś zdrowa/zdrowy! Tylko miałeś kiepski stan, ale potrafisz nad nim zapanować!" albo mówią "Zobacz wreszcie, że masz w sobie siłę!" Nawet jeśli nie mówią tego tymi słowami, tylko innymi, to od razu możemy poczuć się lepiej! :D

Sortuj wg