Moja Historia

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: Moja Historia

przez Duran84 29 lip 2008, 17:24
Tak właśnie mi się wydaje. W innym wypadku bym się na tym forum nie zarejestrował ponad miesiąc temu. I nie starał się pomagać jak umiem najlepiej (nie zawsze mi to wychodzi :P) ludziom z podobnymi problemami do moich.
Także jak widzisz Bethi też mam problemy ze samym sobą. Na szczęście aktualnie stan mojego samopoczucia określam jako niezłe :P I mam nadzieję, że pozostanie tak jak najdłużej.
Pozdrawiam serdecznie
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez Pstryk 29 lip 2008, 18:36
To miło z Twojej strony, że starasz się wszechstronnie pomagać - tylko nie zapominaj w tym wszystkim o pomocy sobie. Miewasz skrajne huśtawki nastrojów i zbyt szybko popadasz w złość oczywiście wobec siebie - to nie dobrze.
Pstryk

przez Duran84 29 lip 2008, 20:19
Nie zapominam, nie zapominam ;). Tylko bardzo trudno jest samemu sobie pomóc. A na rodzinke raczej nie moge liczyć :(. A co do psychologa to już kiedyś proponowałem. Zgodzili się, ale potem jakoś temat ucichł :( I od tamtego czasu ani słowa...
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wróbelek Elemelek 29 lip 2008, 23:00
a ja doradzę tu postawę troszke egoistyczną... jedno takie zdanie koleżanka mi powiedziała: "Rób tak, zeby tobie było dobrze", wiem że to nie po chrześcijańsku, ale nie można się dać wykorzystywać;> Trzeba się zaprzeć i dążyć do wyznaczonych sobie celów;) Trochę głupie to co napisałam, ale mam nadizeje że zrozumiecie o co mi chodzi;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Duran84 30 lip 2008, 14:23
Rozumiem o co chodzi wróbelku ;) A przynajmniej tak mi się wydaje... ;) Tylko jak ktoś potrzebuje pomocy to wg mnie powinien Ją otrzymać. Od małego mnie tego uczyli :P I staram się robic to na tym forum i nie tylko. A ze to mi sie nie do końca udaje to już nie moja wina ;)
Pozdrawiam serdecznie

przez Duran84 30 lip 2008, 18:17
Jak to może się w ciągu jednego dnia jednym telefonem człowiekowi humor popsuć. Z porannej radości życia nie zostało NIC wielkie okragle 0. A wszystko przez to, ze dowiedzialem sie, ze Moja Najlepsza Przyjaciolka (jedyna prawdziwa jaka mi zostala :() miala wypadek . Niestety mimo prob nie udalo sie Jej uratowac... Jakis palant wjechal w nia samochodem. Zadzwonila do Mnie Jej siostra i powiedziala mi ta historie. Od tamtej pory caly czas placze :cry: :cry: :cry: :cry: . I chyba tak szybko mi nie przejdzie :( ;(. Ja chcę dołączyć do Niej. I razem z nią się wygłupiać, śmiać, bawić jak do tej pory... ;(

przez shadow_no 31 lip 2008, 21:12
Trzymaj się bracie.
PS. Może uda się w końcu zebrać ekipę i zrobić w Częstochowie małe spotkanie?
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Duran84 21 sie 2008, 10:54
Trzymam się szefie trzymam... ;)

A tak poza tym to od wczoraj postanowiłem zmienić całkowicie swoje nastawienie do życia. I zacząć w końcu myśleć pozytywnie ;) :D Tak sam z siebie. Ciekawe jak długo wytrzymam... Jak na razie jest Kapitalnie ;) Świat jest piękny, życie jest piękne... I w ogóle wszystko jest idealnie ;) :D Do pełni szczęścia brakuje mi tylko jednej osoby przy moim boku, ale myślę, że niedługo nie będzie mi już niczego brakowało. I będę całkowicie szczęśliwym demonem ;) :D

przez depresyjny86 21 sie 2008, 14:36
Duran Ciesze sie że zmieniłeś nastawienie.Tak trzymaj dalej!!!
:)

przez wróbelek Elemelek 21 sie 2008, 22:06
no nareszcie Duran84, na takie słowa czekałam ;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Duran84 22 sie 2008, 06:06
wróbelku teraz kolej wiesz na kogo ;) :D

przez Jola27 22 sie 2008, 09:27
Duran ostatnio nie bardzo mam siłe pisac ale bardzo i to bardzo sie ciesze ze u ciebie wszystko w pozadku i zycze ci wszystkiego najlepszego i zebys wzyciu zaznał duzo miłosci szczescia i radosci
pozdrawiam

przez Duran84 22 sie 2008, 10:39
Ja Ci tego samego życzę Jolciu ;) Będzie dobrze zobaczysz ;) :D

---- EDIT ----

Dawno mnie tu nie było... W tym wątku znaczy się... Do dnia wczorajszego się jakoś trzymałem... Próbowałem walczyc... Probowalem sie zmienic... Probowalem zaczac myslec optymistycznie... Niestety... Po raz kolejny okazalo sie, ze sie do niczego nie nadaje :cry: :cry: :cry: :cry: Jestem najgorszym dnem z mozliwych... Ludzi takich jak Ja powinno sie zamykac w szpitalach psychiatrycznych.... Ja potrafie tylko ranic tych na ktorych mi naprawde zalezy... :cry: :cry: :cry: :cry: I do niczego innego sie nie nadaje... Wszystkie moje plany i marzenia legly w gruzach...
DEMONY WROCILY :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
A Ja juz nie mam sily z nimi walczyc z Nimi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Lepiej będzie dla Swiata i dla Was jak odejdę z tego świata...

---- EDIT ----

Dawno mnie tu nie było... W tym wątku znaczy się... Do dnia wczorajszego się jakoś trzymałem... Próbowałem walczyc... Probowalem sie zmienic... Probowalem zaczac myslec optymistycznie... Niestety... Po raz kolejny okazalo sie, ze sie do niczego nie nadaje :cry: :cry: :cry: :cry: Jestem najgorszym dnem z mozliwych... Ludzi takich jak Ja powinno sie zamykac w szpitalach psychiatrycznych.... Ja potrafie tylko ranic tych na ktorych mi naprawde zalezy... :cry: :cry: :cry: :cry: I do niczego innego sie nie nadaje... Wszystkie moje plany i marzenia legly w gruzach...
DEMONY WROCILY :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
A Ja juz nie mam sily z nimi walczyc z Nimi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Lepiej będzie dla Swiata i dla Was jak odejdę z tego świata...

Coś mi się dołączyło do mojego ostatniego postu nie wiem czemu... :cry: :cry: :cry: :cry:

Sortuj wg