Witam forumowiczów :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam forumowiczów :)

przez maartynka 20 cze 2008, 11:34
Mam takie pytako ...Nie wiem skąd to sie bierze ale boje sie ludzi :? Czy ktoś z was też ma lęki przed np. pójściem do sklepu czy wyjściem na spacer? Normalnie jak myśle że mam wyjść do ludzi to cala sztywnieje i wymiguje sie od tego..masakra..Czuje sie nie swojo przy dużej grupie ludzi. Chociaż są wyjątki. Na imprezach to lubie jak jest dużo ludzi i sie ich nie wstydze. za to jak w ciągu dnia mam wyjść sama to strrasznie walcze sama ze sobą. Może znajdzie sie osoba, ktora ma podobne odczucia i podzieli sie ze mna swoimi przeżyciami...
pozdrawiam

Re: Witam forumowiczów :)

przez summer 20 cze 2008, 11:53
To nazywa się fobia społeczna, jest tu na forum taki temat poszukaj i poczytaj sobie.

przez samotna17 23 cze 2008, 16:18
Martynka skąd jesteś? Ja mam ten sam problem co ty, cierpię na fobię społeczną. Chodzę do psychologa i biorę leki, niby jest lepiej. Jakbyś chciała możemy sobie pogadać. :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 24 cze 2008, 20:57
Cześć maartynka, miło Cię poznać. Mi też się wydaje, że to fobia społeczna ale jedynie specjalista może to zdiagnozować poprawnie więc polecam konsultację, chociaż zdaję sobie sprawę, że w Twoim przypadku będzie to nie lada wyzwaniem. Spróbuj mimo to!
Pstryk

przez maartynka 22 lip 2008, 13:51
Sorki że tak długo nie pisalam ale nie mialam czasu :P Fajnie że ktoś odpowiedzial na moj post :). Jestem z Trójmiasta ;p. Chodzi o to, że czasami jak mam wyjść do ludzi to cała sie stresuje i unikam tego jak tylko moge.. chyba nie jest jeszcze ze mną aż tak źle gdyż to uczucie nie jest bardzo częste ale jednak jest..

przez Pstryk 22 lip 2008, 19:11
maartynko, skoro nie zdarza się to nagminnie to jak najszybciej biegaj po pomoc do specjalisty - bo to oznacza, że jeszcze nie jest źle a wież Nam - fobia społeczna w pełnej okazałości to straszna choroba :!: Na pewno będzie Ci łatwiej zająć się tym teraz, póki nie weszła w ostrzejsze stadium.
Pstryk

przez scrat 23 lip 2008, 13:20
Oj tak...
A samo nie naprawi się na pewno, bez pomocy lekarza będzie tylko gorzej.
Przyjaciel forum

Sortuj wg