Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez jussi777 19 cze 2008, 15:49
Witam wszystkich serdecznie. Od okolo 2 miesięcy mam objawy nerwicy lękowej. I do dziś myślałam, że to bardzo rzadka dolegliwość, ale dziś przekonałam się, że są również inni :smile: Byłam już na wizycie u psychologa, ale ona odesłała mnie do psychiatry i powiedziała, iż psychoterapia nie ma w moim przypadku sensu i że tylko leczenie farmakologiczne pomoże. Co o tym sądzicie? Faktycznie nie w każdym przypadku ma sens psychoterapia? Pozdrawiam :smile:

Re: Witam

przez Jola27 19 cze 2008, 16:47
witaj jussi777 tak nie wkazdym przypadku pomaga terapia i chyba faktycznie powinnas udac sie do psychjatry to nic strasznego to tak jak boli cie ucho to idziesz do larengologa a jak sa problemy z nerwami to do psychjatry
powodzenia :P

przez summer 19 cze 2008, 22:45
Mi psychiatra mówi odwrotnie 8)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 24 cze 2008, 20:38
Cześć jussi777, miło Cię poznać. Wszystko chyba zależy od stopnia zaawansowania objawów somatycznych. Czasem psychoterapia jest wprowadzana dopiero po okresie leczenia farmakologicznego, aby ograniczyć objawy somatyczne, które często są główną przyczyną problemów z funkcjonowaniem.
Pstryk

Sortuj wg