Szukam pomocy

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Szukam pomocy

przez honey77 18 cze 2008, 00:31
Witam wszystkich?
Moim największym problemem są wybuchy złości,wielkie wybuchy złości,wściekłości,irytacji.Jest to bardzo męczące i nieprzyjemne i dla mnie i dla najbliższego otoczenia.Są bardzo częste,nawet po kilka razy dziennie. nawet drobiazg potrafi wytrącić mnie z równowagi. Czytałam o depresji i nerwicach ale nie potrafię stwierdzić co mi dolega.Wiem tylko,ze mam już dosyć i nie mogę sama z sobą wytrzymać(nie mówiąc,że tracę coraz więcej znajomych).Mam dwóch synów i ich krzywdzę najbardziej przez te napady.Mam nawet kartki wszędzie z napisami typu"nie złość się" poprzyklejane ale to jest silniejsze.Nadchodzi taki impuls i nie mogę nad nim zapanować, a później mam wyrzuty sumienia i sama na siebie jestem zła. Postanawiam,że to się zmieni i dalej to samo.Coraz częściej dochodzi do tego płacz.Trwa to już bardzo długo,nawet nie pamiętam kiedy zaczęlo mi to przeszkadzać.Może ktoś ma podobne objawy.Czuję się przez to fatalnie. :cry:

Re: Szukam pomocy

przez seawolf123 18 cze 2008, 12:21
Gdybym byl na Pani miejscu, udalbym sie jak najszybciej do specjalisty, tu potrzeba diagnozy profesjonalnej, nie forumowiczow. Im szybciej tym lepiej.

przez honey77 18 cze 2008, 13:23
dzięki, ja już myślałam o tym,żeby iśc do specjalisty.Ale jak wiele osób pewnie się wstydze,tylko nie wiem czego. Ale koniecznie muszę iść.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mimi1982 18 cze 2008, 14:41
Myśle że dobrze to zrobi i Tobie i Twoim bliskim:) mam to samo i lecze się jest poprostu o niebo lepiej choc dzisiaj mam zły dzień ale pierwszy od jakis dwóch tyg.
mimi1982

przez honey77 18 cze 2008, 14:49
asiula a powiedz mi poszłaś z tym do psychologa najpierw czy do psychiatry?
Czy masz takie coś,że przeżywasz jakąś sytuacje po kilka razy w swojej głowie i łapiesz się na tym,że odpowiadasz sobie na głos?

przez mimi1982 18 cze 2008, 15:00
idz do kogokolwiek ja wyladowałam u psychiatry bo w końcu cos pękło i wziełam garść leków,stwierdził u mnie depresje,co do objawów to każdy ma inne jedni słysza głosy drudzy mówią do siebie,ja zamknęłam sie w sobie i męczyło mnie to od środka:(
Jeśli chcesz to moje gg13048372
mimi1982

przez honey77 18 cze 2008, 15:17
dzięki z gg napewno skorzystam, dzisiaj zadzwonię i postaram się umówić na wizytę.
wiesz od jakiegoś czasu zaczęłam sobie pisać pamiętnik.Zapisuje w nim wszystko co w danej chwili czuję.Czasami pomaga, choć u mnie to chwilowa poprawa

przez mimi1982 18 cze 2008, 18:19
Próbowałam z pamiętnikiem tak jak Ty ale to nie dla mnie,teraz biore leki które poprawiają samopoczucie i napisze tak,mąż nie wiedział że biore i ostatnio stwierdził że cudownie sie odmieniłam,nie krzycze nie wpadam w furie z byle powodu i ogólnie jestem cudowna ;) ja sama czułam się z soba super,tylko dzisiaj mam jakis gorszy dzień,leki pomagają,Najbardziej mi żal moich bliskich że muszą zemną wytrzymywać bo ja sama nie cierpie siebie takiej jak dzisiaj:( Mam nadzieje że jutro bedzie lepiej.Pozdrawiam Cie cieplutko.
mimi1982

przez madzia26 18 cze 2008, 18:29
witam ja miałam podobnie byle drobiazg wyprowadzał mnie z równowagi ale biore leki i zmienilam sie calkowicie...

przez honey77 18 cze 2008, 20:02
dziękuje wam bardzo,przynajmniej wiem,że nie jestem na przegranej pozycji, i że wszystko będzie dobrze

przez Pstryk 24 cze 2008, 20:35
Część honey77, miło Cię poznać. Przede wszystkim jak moi przedmówcy uważam, że powinnaś się niezwłocznie skonsultować ze specjalistą. Wybuchy złości powodowane są emocjami, które kumulują się w Tobie, których nie potrafisz prawidłowo zinterpretować i okazać, a to wszystko potęguje świadomość, że dzieje się coś, co krzywdzi Ciebie i Twoich bliskich a na co nie masz wpływu. Z upływem czasu Twój stan będzie się pogarszał w wyniku narastania tych wydarzeń dlatego czas jest tak bardzo istotny. Zastanawiałaś się, co powoduje mętlik uczuć w Tobie :?:
Pstryk

Sortuj wg