Witam i pozdrawiam no oczywiście chętnie porozmawiam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam i pozdrawiam no oczywiście chętnie porozmawiam

przez furiat 11 cze 2008, 17:56
Witam wszystkich i pozdrawiam i dopinguje w walce z chorobą. Bowiem sam jestem chory Broderline i mam częste epizody maniakalne i depresyjne i niestety tagże psychotyczne.Mam ciagle zly nastrój i wieczny lęk niepokój i pustke w głowie i tak zagubiony wałesam sie po świecie. Cierpie tagże na zespół toureta który powoduje u mnie wiele tików i natręctw i dlatego zostałem odrzucony przez otoczenie ,a najgorsze jest to że nie umiem się niczym zając i samemu pokonac przeciwności losu wiec często siegam po benzodiazepiny.I tak o to wyglądala smutna historia mojej choroby.I przepraszam że się nad sobą użalam wiem że na świecie żyją ludzie którym jest jeszcze tródniej życ ale mi też wcale nie jest łatwo a właściwie to sami wiecie jak to jest.
Sorry za to użalanie się nad sobą. Jest tak :( :-| :? ale bedzie tak :D :smile: i juz kończe i pozdrawiam wszystkich i dopinguje w walce z przeciwnościami losu bo wiem jaka to cieżka bitwa .

Re: Witam i pozdrawiam no oczywiście chętnie porozmawiam

przez Ana294 11 cze 2008, 18:32
witaj,

myślę, ze nie ma za co przepraszać :) fajnie ze jest takie miejsce gdzie mozna wszystko z siebie wyrzucić :)

pozdrawiam Ana

przez furiat 11 cze 2008, 18:38
Tak przeoraszłem bo się bałem że kogoś uraże lub tą historią mojej choroby moge kogoś zasmucic lub zepsuc mu chumor a ja wolał bym pomagac i wspiera na duchu niż szkodzic :!: :!: :!:

Pozdrawiam cię Ana294

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez furiat 11 cze 2008, 18:40
To znaczy chciałem napis przepraszłem ale pomyliły mi się litery a wogule to mam zepsutą klawiature :oops: :oops: :oops: :oops:

przez Pstryk 11 cze 2008, 19:27
Cześć furiat, fajnie Cię poznać tylko proszę Cię - nie przepraszaj, że żyjesz - ja się bardzo z tego cieszę i najwyższy czas, abyś Ty również zaczął się z tego cieszyć ;) Pozdrawiam cieplutko
Pstryk

przez furiat 11 cze 2008, 19:31
Witaj Bethi miło cię poznac a dlatego tak przepraszałem bo zapomnialem że można swoje posty edytowac. :D :oops:

przez furiat 11 cze 2008, 19:34
Wlaśnie czy ktoś wie co to Broderline i zna kogoś chorego na tę
wielce nieprzyjemną przypadłośc :?: Bo ja własnie borykam się z tą przypadloscia :cry:

przez Pstryk 14 cze 2008, 13:26
borderline-emocjonalnie-niestabilne-zaburzenie-osobowo-ci-t4295.html tu masz wiele n/t borderline - informacji i osób borykających się z przypadłością ;)
Pstryk

Sortuj wg